999 rezultate për

kalin

Policia i bllokoi lokalin ku këndonte Ndoci, flet për herë të parë pronari Pas ndërhyrjes së policisë në lokalin ku këndonte Frederik Ndoci, ka reaguar edhe pronari i lokalit. Lekë Marku ka t
Zyrtare/ Milan zyrtarizon sulmuesin Kaliniç, zbuloni numrin që do mbajë Tashmë është zyrtare. Nicolas Kalinic është lojtari i 11 i blerë nga Milan në këtë merkato. Marrëveshja ka kapur vler
Dalin pamjet, si ndërhyri policia në lokalin që këndonte Frederik Ndoci Frederik Ndoci ka reaguar ashpër në rrjetet sociale pasi policia i ka ndërhyrë dhe ndaluar koncertin në një nga lokalet
Rama mbylli lokalin ku po këndonte Frederik Ndoci? Këngëtari: E ka bërë opozita (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në rrjete sociale ka qarkulluar lajmi se teksa po këndonte këngëtari i shquar shkodran Frederik Ndoc
Kaliniç bëhet gati për udhëtimin e jetës Kaliniç ka dhënë shenjën më të madhe të qartë se ai do të lërë Fiorentinën për tu bashkuar me një ekip të ri që sipas sp
Kap të fejuarën në kafe me një tjetër, reagimi i shkodranit tmerron lokalin Tradhëtia në çift në jo pak raste ka shkaktuar skena agresiviteti, madje edhe krime, në publik. Një qytetar ka tregu
S'kanë fund të këqijat për Shkëlzenin, pas mortit në familje... (FOTO LAJM) Është zgjidhur një ndër çështjet më të komentuara në rrjetet sociale në lidhje me një ndër ish-çiftët e njohura, Shkëlze
Nëse Milan e dëshiron sulmuesin duhet të shpejtojë pasi dikush tjetër insiston për të Everton thuhet se ka shfaqur interes për Nikola Kaliniç të Fiorentinës. Sulmuesi i Kroacisë ka gjasa të largohet nga
Sharje banale e kapje për flokësh, vajzat shqiptarët terrorizojnë lokalin në Prishtinë (VIDEO) Një sherr i madh ka ndodhur mes disa femrave pas daljes nga një klub i natës në Prishtinë. Në një video e cila po qar
Arrestohet 20-vjeçari në Mallakastër, vodhi lokalin e fshatit Një 20-vjeçar është arrestuar pasi akuzohet për vjedhjen e një lokali. Burime zyrtare nga policia e Fierit bënë me dije
Terrori në lokalin e tallavasë, kapet pas tre muajsh autori Ishte duke tentuar për të hyrë nga Greqia në Shqipëri, por udhëtimi iu ndërpre përgjysme kur punonjësit e policisë kufit
E RRALLË/ Kuksiani gjen portofolin plot me euro, e dorëzon të paprekur Qytetaria është një diçka për t’u lakmuar në ditët e sotme. Një veprim i rrallë është ai i një pogradecari i cili pa
Milan pranë zyrtarizimit të rradhës Nikola Kaliniç dëshiron ta cilësojë veten si një lojtarë i A.C Milan por këtë mendim nuk ka ekipi i tij Fiorentina. Arsy
Fevziu kontrollon kalin e Skëndërbeut dhe cilësinë e punimeve Mbrëmjen e kaluar në “Opinion” të Blendi Fevziut ishte i pranishëm kryetari i Bashkisë Tiranë Erion Veliaj. Por pas
Kjo makineri e re bën dekompozimin e trupave të pajetë të njerëzve Për dekada me radhë kanë ekzistuar dy mënyra se si të bëhet organizimi funeral. Njerëzit kanë mundësi të zgjedhin os
Humbasin në kumar bëhen tapë dhe shkatërrojnë lokalin, arrestohet laçianët Me datë 21.05.2017, rreth orës 02:00 është marrë njoftim se në Spitalin Rajonal Lezhë, ka shkuar i dëmtuar me mjete t
Vrasja në Vlorë, viktima eci i larë në gjak deri tek hyrja e lokalit (FOTO LAJM) Ergys Gjioveshaj, 33-vjeçari që u ekzekutua në lokalin me muzikë live në qytetin e Vlorës humbi jetën vetëm pak pasi mbi
Zbardhet dinamika e ngjarjes, ja momentet e vrasjes në lokalin në Vlorë Të tjera detaje janë zbardhur, duke treguar me imtësi momentet që çuan ne masakrën ne lokalin ne Vlore. Prokuroria e Vlo
NATO i tregon “dhëmbët” Rusisë, ushtarë dhe tanke 50 km larg Kaliningradit (FOTO LAJM) Vendet e NATO-s vazhdojnë të marrin masa kundër agresionit rus ndaj ish-shteteve të Bashkimit Sovjetik duke vendosur tru
Biznesmeni i kërkon Ramës legalizimin: Hëngre e pive me 3000 vetë në lokalin tim... Kryeministri i vendit, Edi Rama ishte ditën e sotme në Fier ku mbajti një fjalim në Apolloni përpara të rinjve të PS-së.