999 rezultate për

kalimtareve

U kërkoi ndihmë kalimtarëve, kush është i riu që u qëllua në Sauk Pasditën e sotme në Sauk në Tiranë ka ndodhur një shkëmbim zjarri ku është lënduar një person. Detaje të reja janë zb
Policia rrethon pallatin në mes të Tiranës, kjo është arsyeja (FOTO LAJM) Pas informacionit të marrë nga Emergjencat Civile të Bashkisë së Tiranë, se një parapet pallati rrezikonte të binte në R
Shtiret sikur ka këmbën e thyer, ky është qeni dinak që u vjedh zemrën kalimtarëve për ta ushqyer (VIDEO) Një qen dinak ka mësuar të shtiret sikur ka dëmtuar këmbën, në mënyrë që kalimtarët të kujdesen, ta ndihmojnë dhe ushqej
Bankomati nxjerr para pa fund, shikoni reagimin e kalimtarëve (VIDEO) Një çift kalimtarësh kanë parë fatin e mirë me sytë e tyre, pasi kanë arritur të marrin rreth 500 dollarë amerikanë kur
Pema gjigante bie mbi koka e shoferëve në Tiranë, bllokohet rruga (FOTO LAJM) Një pemë e madhe ka rënë në mes të rrugës në hyrje të zonës së "Ish-Bllokut" në Tiranë duke penguar kalimin e makinave.
Autobusi shpërthen në flakë në afërsi të Vatikanit (VIDEO) Një autobus shpërtheu në flakë në qendër të Romës pasditen e së premtes. Ngjarja u shënua në sheshin Pio XI, dy hapa
Alarm në Zvicër, një i çmendur me motor sharrë i sulet kalimtarëve Deri më tani, janë të paktën pesë persona të plagosur, mes të cilëve dy rëndë, pasi një person filloi të sulmonte me mot
Makina bombë shpërthen jashtë qendrës tregtare, ja tmerri i kalimtarëve (VIDEO) Një makinë bombë ka shpërthyer jashtë një qendre tregtare në Tajlandë, ndërsa dhjetra njerëz që ndodheshin aty pranë jan
Tirana me semaforë të rinj (FOTO LAJM) Bashkia e Tiranës ka nisur me instalimin e semaforëve të rinj LED, të cilët ndriçojnë edhe shtyllën për një shikueshmëri
Eto'o dhe bashkëshortja, çfarë look-u në Milano (FOTO LAJM) Samuel Eto'o dhe bashkëshortja e tij Georgette kanë qënë në Milano për shopping. Ish sulmuesi i Interit dhe Barcelonë
Foto nga situata në Kumanovë (FOTO LAJM) Edhe pse të shtënat janë ndalur, situata në Kumanovë është ende e tensionuar. Jozyrtarisht njoftohet për 12 policë te pl
Shokuese! Trupi i pajetë futet në arkivol përpara kalimtarëve në QSUT (VIDEO) Shërbimet funerale në Tiranë janë filmuar nga një paciente pranë QSUT-së pranë derës së urgjencës, duke futur një person
Rita Ora nuk ndalet, provokon me transparencë (FOTO LAJM) Rita Ora është fotografuar rrugëve në New York e veshur në mënyrë sportive me atlete dhe një fustan të zi, ku anët e tij
Supermakina e policisë tërheq vëmendjen e kalimtarëve (FOTO-LAJM) Patrulla e shërbimit policor në Romë do të ketë tashmë në dispozicion edhe një tjetër makinë luksoze dhe të shpejtë. Bëh
Vijojnë punimet për shembjen e plotë e kompleksit “Jon” në Vlorë (VIDEO-FOTO) Update- Vijojnë punimet e forcave xheniere dhe atyre të Inspektoriatit të Ndërtimit për shembjen e plotë të kompleksit ‘
Polici shpëton gruan nga vetëvrasja (FOTO-LAJM) Ky është një nga ato momente që të lë pa frymë dhe gati të të pushojë zemra. POlicia shpëton në momentet e fundit një nj
Sakrifica për vendin e punës (FOTO-LAJM) Kompani kineze e kozmetikes, Chongqing ka detyruar punonjësit e saj të zvarriten në gjunjë në qendër të qytetit përballë
Protesta, lëvizja Zgjohu: Shqiptarët nuk janë palë në qerimin e hesapeve midis partive politike Lëvizja Qytetare Zgjohur dënon ashpër degjenerimin e protestës së djeshme kundër emërimit të z. Talat Xhaferri për Mini
Kandidati flet me veten në shesh (VIDEO) Në Catanzaro, qytet i Italisë, fushata elektorale eshtë kthyer në një gallatë të vërtetë, njofton Portali Albeu.com. Në
Sulm dhe parulla antishqiptare në Shkup “Shqiptarë, shqiptarë, Shqiptarë të vdekur”, dhe “Shqiptari i mirë është shqiptari i vdekur”, këto kanë qenë brohoritje