999 rezultate për

kalimtare

Makina shpërthen në flakë, djali bën gjestin që habit kalimtarët (VIDEO) Një makinë ka shpërthyer në flake në mes të rrugës, duke shkaktuar panik te shumë kalimtarë. Ama të tjerë mesa duket
I vdekuri çohet nga varri dhe tmerron banorët (VIDEO) Një burrë, vendos të mbulohet krejtësisht me dhe duke mbajtur një maskë për të marrë frymë, në përpjekje për t’i trishtu
Panik te kalimtarët, makina shpërthen në flakë në Tiranë Një makinë ka shpërthyer në flakë pranë Freskut, në rrugën nacionale Tiranë-Dajt dhe ka shkaktuar panik të kalimtarët.
Këngëtarja shqiptare huton kalimtarët, tund të pasmet në ballkon (VIDEO) Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare që ka rreshtuar tashmë disa hite botërore. humë e guximshme dhe provoku
Mos dilni pa çadra! Ky është moti për sot Paraditja vijon me kthjellime e vranësira kalimtare në zonat Perëndimore por vranësira të shpeshta do ketë ekstremi Veri
Rikthehen rrebeshet e shiut në vend, ky është moti për sot Paraditja vijon me kthjellime e vranësira kalimtare në zonat Perëndimore por vranësira të shpeshta do ketë ekstremi Veri
Jeni në plazh? Moti ka një surprizë të pakëndëshme për ju Paraditja ka vijuar e kthjellët në gjithë territorin përjashtuar vranësira kalimtare në zonat Juglindore. Pas mesdit
Bëni kujdes, sot temperaturat afër 40 °C Paraditja ka vijuar e kthjellët në gjithë territorin përjashtuar vranësira kalimtare në zonat Juglindore. Pas mesditës v
Kujdes kur të dilni jashtë, vapa zhuritëse sundon Shqipërinë Paraditja do të jetë e kthjellët në gjithë territorin përjashtuar vranësira kalimtare në zonat Juglindore. Pas mesdit
Moti suprizon edhe sot, ky është parashikimi Paraditja vijon me kthjellime e vranësira kalimtare në zonat Perëndimore por vranësira të shpeshta do ketë ekstremi Veri
Lajme të këqija për pushuesit: Ky është moti për sot Kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë motin gjatë pjesës së parë të ditës. Ndërsa pasditja sjell vranësira ka
Bankomati nxjerr para pa fund, shikoni reagimin e kalimtarëve (VIDEO) Një çift kalimtarësh kanë parë fatin e mirë me sytë e tyre, pasi kanë arritur të marrin rreth 500 dollarë amerikanë kur
Plane për plazh? Mësoni fillimisht si do të jetë moti sot Paraditja paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit. Por pasditja sjell fuqizi
Pema gjigante bie mbi koka e shoferëve në Tiranë, bllokohet rruga (FOTO LAJM) Një pemë e madhe ka rënë në mes të rrugës në hyrje të zonës së "Ish-Bllokut" në Tiranë duke penguar kalimin e makinave.
Sot mos u nisni për plazh, bien temperaturat në Shqipëri Ditën e sotme në Shqipëri do të ketë kthjellime dhe vranësira kalimtare deri në mesditë kur vranësirat fuqizohen në zona
Ky është moti për ditën e sotme Paraditja e kësaj të mërkure do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare në të gjithë territorin. Sip
Autobusi shpërthen në flakë në afërsi të Vatikanit (VIDEO) Një autobus shpërtheu në flakë në qendër të Romës pasditen e së premtes. Ngjarja u shënua në sheshin Pio XI, dy hapa
Bie nga kati i gjashtë, kalimtarët shpëtojnë djaloshin (VIDEO) Kalimtarë të rastësishëm kanë parë një djalë që ishte duke rënë nga ballkoni i shtëpisë së tij. Menjëherë ata kanë nx
Plane për të dalë? Mësoni si do të jetë moti ditën e sotme Dita e diel, mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare deri në orët e mesditës kur pritet fuqizim i vranësirave në pj
Aksident i frikshëm në Laprakë, BMW përplas një makinë dhe kalimtarët Një aksident i frikshëm ka ndodhur paraditen e kësaj të diele në Tiranë Aksidenti ka ndodhur në zonën e Laprakës, ku