999 rezultate për

kalimtare

Aksident në Tiranë, makina del nga rruga e përplas dy kalimtarë Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë pak orë më parë. Rreth orës 19:10, në "Yzberisht" , në rrugën "Kadri Rroshi
Plagosja e kalimtares mbrëmjen e djeshme në Shkodër, policia zbardh ngjarjen Mbrëmjen e djeshmë në zonën e pedonales së qytetit të Shkodrës ka ndodhur një shkëmim me armë zjarri e si pasojë mbeti a
Ky është terroristi që u ekzekutua në Londër pasi masakroi kalimtarët me hanxhar (FOTO LAJM) Sudesh Amman është emri i terroristit i cili u vra pasditen e sotme në Londër nga policia. Ai me anë të një hanxhari ter
Një tjetër palmë rrëzohet mes Durrësit, rrezikohen kalimtarët (VIDEO) Ashtu sikundër dhe është raportuar, ditën e sotme moti ka qenë me temperatura nën zero, erë të fortë dhe reshje bore.
Aksident pranë "Urës së Tabakëve", rrezikohen këmbësorët Një aksident mësohet se ka ndodhur sot tek “Ura e Tabakëve” në Tiranë. Një automjet me shpejtësi të lartë ka dalë ng
Ulje të ndjeshme të temperaturave, si do të mbajë moti ditën e Vitit të Ri? Mot i kthjellët dhe vranësira kalimtare pritet të na shoqërojnë javën e ardhshme. Ndërkohë, viti i ri sipas meteorologë
"Babagjyshi" grabit bankën dhe i shpërndan paratë në rrugë, si vepruan kalimtarët Një person i veshur si Babagjyshi i Vitit të Ri hyri në një bankë në Kolorado duke grabitur aty mijëra dollar. Pasi d
E RËNDË/ Palma zë poshtë kalimtarët, dy të plagosur në Durrës (VIDEO) Dy persona janë plagosur pasi i ka zënë poshtë palma e rrëzuar sot në qytetin e Durrësit. Papritur palma ka rënë në t
U kërkoi ndihmë kalimtarëve, kush është i riu që u qëllua në Sauk Pasditën e sotme në Sauk në Tiranë ka ndodhur një shkëmbim zjarri ku është lënduar një person. Detaje të reja janë zb
Tornadoja kërcënon bregun, pamjet apokaliptike frikësojnë kalimtarët Një tornado gjigante ka rrezikuar seriozisht bregun në Korsikë, Pointe de la Chiappa, në jug të ishullit. Tornado me
Policia rrethon pallatin në mes të Tiranës, kjo është arsyeja (FOTO LAJM) Pas informacionit të marrë nga Emergjencat Civile të Bashkisë së Tiranë, se një parapet pallati rrezikonte të binte në R
E zhveshur dhe e lagur nga shiu, Françeska Jaçe huton kalimtarët me pamjen (FOTO LAJM) Modelja dhe ish-banorja e "Big Brother", Françeska Jaçe, është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara në media dhe n
Kthjellimeve dhe vranësira kalimtare, parashikimi i motit për sot Territori i Shqipërisë vijon të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët dhe të ngrohtë. Sipas MeteoAlb, paraditja e sotme
Sjellja e Mbretëreshës Elizabet pasi kalimtarët nuk e njohin dhe i drejtojnë pyetjen epike Një grup turistësh amerikanë u përplasën në Mbretëreshë ndërsa ajo shëtiste në rezidencën e saj skoceze Balmoral – dhe n
Shtiret sikur ka këmbën e thyer, ky është qeni dinak që u vjedh zemrën kalimtarëve për ta ushqyer (VIDEO) Një qen dinak ka mësuar të shtiret sikur ka dëmtuar këmbën, në mënyrë që kalimtarët të kujdesen, ta ndihmojnë dhe ushqej
U tha se aksidentoi një kalimtare, Stresi tregon pse u ndalua nga policia (FOTO LAJM) Ditën e sotme në media ka qarkulluar një lajm ku thuhej se reperi Stresi kishte sërish probleme me policinë. Sipas me
Diell dhe vranësira kalimtare, si do të jetë moti sot Moti do të jetë me diell dhe vranësira kalimtare në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtës
PESHKOPI/ Shpërthim në një lokal, plagosen dy kalimtarë Një shpërthim ka ndodhur dje në mbrëmje në qytetin e Peshkopisë në një lokal. Ngjarja ka ndodhur në orën 23:10 në l
Tmerr për kalimtarët, hapet toka dhe "përpin makinën" (VIDEO) Një vrimë gjigante u hap në tokë në Virginia duke hedhur një makinë rreth 6 metra më poshtë. Kalimtarët e habitur kan
Me të kurorëzuar martesën, dhëndri i shpëton jetën kalimtares (FOTO LAJM) Pak pasi kurorëzoi martesën me personin e zemrës, mjeku shqiptar në Itali kthehet në hero për një kalimtare të rastit.