999 rezultate për

kalimtar

Fustani gati sa nuk ia tregoi të gjitha, Beatrix "tërboi" kalimtarët në Tiranë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, është emër shumë i komentuar për paraqitjet atraktive në rrjete sociale. Mbrëmj
Pret afatin kalimtar të janarit, Arsenali gati ta rikthejë në Londër Eriksen Aventura e Christian Eriksen me fanellēn e Interit është drejt fundit dhe kjo ështē konfirmuar jo vetëm nga ma
E pabesueshme, James Harden refuzon kontratën me 50 milionë dollar në vit Në NBA dje ka filluar afati kalimtar i transferimeve. Vëmendja kryesore në këtë fillim të afatit kalimtar është tek b
Georgina çmend kalimtarët, pantallonat i nxjerrin në pah format bombastike (FOTO LAJM) Ajo është e dashura e futbollistit të famshëm portugez, Cristiano Ronaldo. E Georgina Rodrigues dukej në super formë tek
Modelja 52-vjeçare "çmend" kalimtarët, fustani i tregon më shumë se duhet (FOTO LAJM) Ajo shpesh ndan pasionin e saj për shëndetin dhe palestrën me gati 1 milion ndjekësit e saj në Instagram. Dhe Nicole
Nuk ka minuta, Eriksen "përshëndetet" me Interin në janar Eriksen nuk është i kënaqur me minutat që ka në "Giuseppe Meazza" dhe prandaj planifikon të ndryshojë mjedisin e klubit
E dashuruar me djaloshin 11 vite më të vogël, ylli televiziv "çmend" kalimtarët (FOTO LAJM) Ylli televiziv, Lauren Goodger, di gjithmonë se si të marrë gjithë vëmendjen për vete. Të martën, bukuroshja brune u shf
Veshja e modeles së famshme habit kalimtarët e New York-ut (FOTO LAJM) Asaj nuk i nevojitet shumë punë që të kthejë kokat e të gjithëve nga vetja. Bëhet fjalë për Irina Shayk, e cila pak dite
Poza sensuale nga ballkoni, Monica Bellucci çmend kalimtarët (FOTO LAJM) Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 1970, e më pas u kthye në një nga aktoret më të pëlqyera në botë. Është
Reali bën bashkë dyshen që po e ëndërrojnë të gjitha skuadrat Pas shumë vitesh Real Madrid e mbylli një afat kalimtar pa realizuar asnjë transferim. Los Blancos vendosen të mos nd
Shfaqet pa të brendshme poshtë fustanit, modelja e kolme "çmend" kalimtarët (FOTO LAJM) Jordyn Woods u sigurua që të kthente gjithë sytë nga vetja me veshjen nga “PrettyLittleThing” në Hollyëood. Të enjten mb
Ekspozon format joshëse, modelja e njohur provokon kalimtarët (FOTO LAJM) Ajo u bë e famshme falë çmendurive të saj në shfaqjen e reality MTV, Geordie Shore. Dhe siç e shihni Chloe Ferry shij
Po kalonin vijat e bardha, makina merr përpara dy kalimtare Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Raportohet paraprakisht se një makinë ka aksidentuar dy ka
10 klubet që hapën "thesin" gjatë afatit kalimtar të verës Afati kalimtar i verës 2020 ka sjellur mjaft ndryshime interesante, me disa klube që e kishin të pamundur arritjen e obj
Lista e futbollistëve shqiptarë që ndryshuan skuadër gjatë merkatos verore Disa nga lojtarët shqiptar kanë qenë shumë të zënë në këtë afat kalimtar, duke tentuar që të gjejnë klube të reja. Tr
Vazhdon sulmi me armë ndaj Policisë në Elbasan, plagosen dy kalimtarë Një person vijon të qëllojë me armë në drejtim të Policisë në Elbasan. Si pasoje e të shtënave janë plagosur jashtë r
Ekspozon format joshëse, modelja e njohur provokon kalimtarët (FOTO LAJM) Ajo u bë e famshme falë çmendurive të saj në shfaqjen e reality MTV, Geordie Shore. Dhe siç e shihni Chloe Ferry shij
Sulmi i "vakët", Reali po tenton një sulmues "9" Real Madrid ka vendosur të transferojë një sulmues të ri, para mbylljes së afatit kalimtar të verës. Mungesa e golit
Rikthehen vranësirat, si do të mbajë sot moti Sipas MeteoAlb: Kthjellime dhe vranësira kalimtare mbizoterojne motin në vendin tonë gjatë pjesës së parë të ditës. Por
Të gjithë po përgëzojnë DiCaprio-n, e dashura 23-vjeçare "fiksoi" kalimtarët në Hollywood (FOTO LAJM) Camila Morrone ka kaluar shumë momente romantike me të dashurin e saj, Leonardo DiCaprio, gjatë periudhës së karantinës.