999 rezultate për

kalimin

Trembet Reali, PSG mund ti "vjedhë" Alaban Mbrojtësi i Bayern Munichut, David Alaba ka pranuar një ofertë nga PSG-ja dhe ka pasur një takim me presidentin e klubit
Alaba ditën e sotme do të njoftojë largimin nga Bayerni, prioritet kalimi te Reali Mbrojtësi i Bayern Munichut, David Alaba nesër do njoftojë se në fund të sezonit do largohet nga "Allianz Arena". Sip
Tanket turke "kalojnë" kufirin, alarm ne Greqi Forcat tokësore turke kanë kryer një stërvitje të gjerë ditët e fundit në kufi me Greqinë duke futur në lëvizje një numë
Talenti i Bayernit konfirmon kalimin në Serie A Sulmuesi i talentuar i Bayern Munich, Joshua Zirkee, ka konfirmuar se do të bashkohet me skuadrën italiane, Parma. Zi
Odegaard te Arsenali, Haaland jep komentin e tij Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Erling Haaland është admirues i trajnerit të Arsenalit, Mikel Arteta dhe ka komentuar ka
Mashtrimi i Trippier: Përmes WhatsApp u tha miqve të tij që të vinin baste për kalimin e tij te Atletico Kieran Trippier në mënyrë tronditëse u tha miqve të tij përmes mesazheve të shkëmbyera në WhatsApp për të vënë bast para
Marrëveshja ndërmjet Kosovës dhe Serbisë , reagon Departamenti Amerikan i Shtetit Zyra e Departamentit të Shtetit në SHBA për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike e ka përgëzuar Kosovën dhe Serbinë për “p
Nuk flet për mediat angleze, Salah jep sinjale se e do kalimin në La Liga Mohamed Salah duket se është i hapur që të largohet nga Liverpooli me të përfunduar ky sezon. Ylli egjiptian duket se
Ja sa qytetarë janë futur sot në Maqedoni përmes kalimin kufitar "Tabanoc" Prej mesnatës, deri në ora 15:00, në kalimin kufitar "Tabanoc" janë futur gjithsej 2.235 qytetarë, prej të cilëve 1.551
Rradhë të gjata në vendkalimet kufitare (VIDEO) Për festat e fundvitit, mërgimtarët ia kanë mësyrë vendlindjes. Siç mund të shihet në vendkalimet kufitare shihen ko
Reali triumfon edhe në "San Siro", Interi vështirëson kalimin e grupit (VIDEO) Real Madrid e ka fituar derbin e ‘San Siros’, duke e mposhtur 0-2 Interin në ndeshjen e xhiros së katërt të fazës së gru
Tamponi për 8 mijë lekë, laboratori në Malësinë e Madhe "siguron" kalimin në kufi Një laborator mjekësor në Malësinë e Madhe ka thyer rekord shqiptar, europian, madje edhe botëror, për nxjerrjen në kohë
Rama "nxeh" debatin me Metën: President lolo! Kryeministri Edi Rama e ka quajtur Metën “President lolo”. Rama nga kantieri i aeroportit të Kukësit, ka shigjetuar
Mediat spanjolle: Dembele ka akord për kalimin te Juventusi Ousmane Dembele ishte shumë pranë largimit nga Barcelona në merkato, por nuk arriti një marrëveshje me Manchester United
Kumbulla: Ju tregoj çfarë më tha Chiellini për kalimin te Roma Pas grumbullimet me Kombëtaren, mbrojtësi Marash Kumbulla është shprehur se nuk e di nëse do luajë në dy ndeshjet e ardh
Dembele nuk del në stërvitje, do kalimin te Man Utd Ousmane Dembele nuk u stërvit ditën e sotme me skuadrën e Barcelonës. Francezi ka pas vetes Manchester United dhe bi
Gattuso i prerë për kalimin e Koulibaly te Man.City: Të paguajnë çmimin që dëshiron Napoli Manchester City vazhdojnë të jenë në kërkim të Kalidou Koulibaly. Koulibaly është në mesin e mbrojtësve me formën më
Maqedonia lehtëson kalimin në kufi për një pjesë të kosovarëve Pas vizitës së ministrit të Shëndetësisë, Armend Zemaj, në Maqedoninë Veriore, kjo e fundit ka vendosur që ta heqë testi
Milik nuk pranon kalimin te Roma, De Laurentis e "kërcënon" Arkadiuz Milik është shndërruar në një çështje te Napoli, pasi i ka mbetur vetëm një vit kontratë dhe De Laurentiis po p
Pirlo e ndan mendjen për sulmuesin e njohur, e telefonon dhe i kërkon kalimin te Juventusi Andrea Pirlo është i vendosur në transferimin e Edin Dzekos. Trajneri i ri i Juventusit, po kërkon transferimin e një