999 rezultate për

kalimi

Kini kujdes! Greqia ashpërson masat anti-covid, mësoni rregullat e reja të kalimit në Kakavijë Greqia është një ndër vendet fqinje që ka shtrënguar masat anti-covid në përpjekje për të ngadalësuar infektimet e reja.
Trembet Reali, PSG mund ti "vjedhë" Alaban Mbrojtësi i Bayern Munichut, David Alaba ka pranuar një ofertë nga PSG-ja dhe ka pasur një takim me presidentin e klubit
Tregtarët grekë: Hapni Kapshticën, mbyllja e pikës së kalimit kufitar ndali tregtinë Çdo ditë e më tepër shtohen zërat për rihapjen e plotë të stacionit kufitar të Kapshticës, në kufirin Greko-Shqiptar, i
Kalimi i Rashicës që i mahniti të gjithë (VIDEO) Pas shumë problemeve, Rashici arriti të luante një 90 minutësh të plotë në Bundesligë. Anësori i Kombëtares së Kosovë
Strakosha edhe më pranë largimit nga Lazio, gati kalimi te Dortmund Thomas Strakosha e ka humbur tashmë vendin e titullarit te Lazio, situatë kjo që nuk pranohet nga gardiani kuqezi i cili
Alaba ditën e sotme do të njoftojë largimin nga Bayerni, prioritet kalimi te Reali Mbrojtësi i Bayern Munichut, David Alaba nesër do njoftojë se në fund të sezonit do largohet nga "Allianz Arena". Sip
"I thashë Manes të gjejë shtëpi", si dështoi kalimi i talentit te Liverpool Merkato e dimrit, që sapo u mbyll ishte një nga më të varfrat ndonjëherë në dekadën e fundit. Pandemia ka mbyllur stadiu
Tanket turke "kalojnë" kufirin, alarm ne Greqi Forcat tokësore turke kanë kryer një stërvitje të gjerë ditët e fundit në kufi me Greqinë duke futur në lëvizje një numë
Kamberi rikthehet në Skoci, huazohet tek Aberden Florian Kamberi ndryshon sërish skuadër. Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare largohet nga St Gallen pas vetëm gjysmë sezoni,
Autori u largua me "Range Rover", policia jep detaje mbi vrasjen e Shkëlzen Kastratit Policia ka dhënë detaje zyrtare lidhur me ngjarjen e ndodhur sot në Fier, ku Shkëlzen Kastrati ka mbetur i vrarë me armë
Talenti i Bayernit konfirmon kalimin në Serie A Sulmuesi i talentuar i Bayern Munich, Joshua Zirkee, ka konfirmuar se do të bashkohet me skuadrën italiane, Parma. Zi
Odegaard te Arsenali, Haaland jep komentin e tij Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Erling Haaland është admirues i trajnerit të Arsenalit, Mikel Arteta dhe ka komentuar ka
Parakalimi fatal, dalin pamjet para aksidentit tragjik me 4 viktima te Rruga e Kombit (VIDEO) Dalin pamjet e aksidentit tragjik me 4 viktima në afërsi të një karburanti në Rreshen, ku mjeti tip "Citroen" me targa 0
Mashtrimi i Trippier: Përmes WhatsApp u tha miqve të tij që të vinin baste për kalimin e tij te Atletico Kieran Trippier në mënyrë tronditëse u tha miqve të tij përmes mesazheve të shkëmbyera në WhatsApp për të vënë bast para
Marrëveshja ndërmjet Kosovës dhe Serbisë , reagon Departamenti Amerikan i Shtetit Zyra e Departamentit të Shtetit në SHBA për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike e ka përgëzuar Kosovën dhe Serbinë për “p
Mbappe "tradhëtohet" nga sfondi mbrapa, kalimi te Reali është çështje kohe Kilian Mbape prej kohësh flitet për një kalim te Reali i Madridit në të ardhmen, teksa edhe vetë në disa intervista ka t
Nuk flet për mediat angleze, Salah jep sinjale se e do kalimin në La Liga Mohamed Salah duket se është i hapur që të largohet nga Liverpooli me të përfunduar ky sezon. Ylli egjiptian duket se
Ja sa qytetarë janë futur sot në Maqedoni përmes kalimin kufitar "Tabanoc" Prej mesnatës, deri në ora 15:00, në kalimin kufitar "Tabanoc" janë futur gjithsej 2.235 qytetarë, prej të cilëve 1.551
Rradhë të gjata në vendkalimet kufitare (VIDEO) Për festat e fundvitit, mërgimtarët ia kanë mësyrë vendlindjes. Siç mund të shihet në vendkalimet kufitare shihen ko
Rriten shanset e kalimit të Eriksen te Arsenal, në Milano vjen Xhaka Christian Eriksen do të largohet nga Interi në janar, ndërsa destinacione të ardhshme për të mund të jenë PSG-ja, Bayern