999 rezultate për

kalime

Vazhdojnë skandalet e Facebook, fjalkalimi juaj mund të lexohet nga këta persona Facebook ka njoftuar qindra miliona përdorues se fjalëkalimet e tyre janë ruajtur në bazën e të dhënave nga kompania me
"I forti" me fuoristradë e pësoi keq pas këtij veprimi të rrezikshëm (VIDEO) Policia Rrugore ka publikuar sot masat që do të merren për shkak të festave të fundvitit duke i bërë thirrje shoferëve q
Policia bën "namin" në Tiranë, procedon 67 shoferë në flagrancë (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës raporton se ka proceduar 67 drejtues mjetesh për mosdhënie përparësie ndaj këmbësorëve. S
Nëse keni një fjalëkalim të tillë ndërrojeni menjëherë Një kompani për sigurinë kibernetike ka zbuluar fjalëkalimet (password) më të vjedhura për 2018-n dhe në majë të listës,
Serbët vazhdojnë shpifjet, nxjerrin emrat që do të goditen nga Kosova Mediat serbe vazhdojnë me propagandën e fuqishme kundër Kosovës, veçmas pas aplikimit të taksës doganore për mallrat e S
Nga e hëna, në Shqipëri hyhet me pagesë Publikohet në Fletore Zyrtare skema zbritëse e tarifës për përdoruesit e shpeshtë të rrugës Durrës-Kukës pjesë e autostr
Fillon pas 3 ditësh, sa taksë do të paguani kur të kaloni tek Rruga e Kombit Edhe 3 ditë kanë mbetur që kalimi në Rrugën e Kombi të bëhet me pagesë, për t’u kthyer edhe njëherë që nga Marsi kur pro
Të hënën Rama sërish vendos taksën për shqiptarët e Kosovës Grupi ndërministror qeveritar dhe kompania koncesionare e rrugës Milot-Morinë kanë përmbyllur procesin e negociatave duk
Në 17 shtator Rruga e Kombit me pagesë: Kush nuk do të paguajë? Në datë 17 shtator në autostradën Durrës-Kukës, në Morinë do të futet në fuqi tarifa për kalimin e automjeteve. Ndry
Qeveria nuk bën pas: Më 17 shtator vendoset sërish trau në Rrugën e Kombit Pas dy javësh, të gjithë makinat që do të kalojnë në tunelin e Kalimashit do të paguajnë tarifë. Pavarësisht nga prot
SHIFRAT/ Nga automjetet te autobusët, sa do paguani në aksin Milot-Morinë Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri bashkë me Ministrin e Financave dhe Ekonomisë Arben Ahmetaj zhv
Twitter u kërkon përdoruesve ndryshimin e fjalëkalimeve Rrjeti social, Twitter u ka bërë thirrje më shumë se 300 milionë përdoruesve për të ndryshuar fjalëkalimet e tyre, duke
Mësoni gjendjen e rrugëve në Maqedoni Komunikacioni në rrugët e Maqedonisë zhvillohet në vende pjesërisht lagura, njofton Lidhja Auto-moto e Maqedonisë. Në
530 milion dollarë vjedhje, hakeri shqiptar e nisi duke thyer fjalëkalime në Facebook Një shqiptar i cili ishte bërë tmerri krimeve kibernetike në SHBA, ka përfunduar në pranga. Ai u arrestua në Tiranë,
Këto ishin fjalëkalimet më të këqija për vitin 2017 Fjalëkalimet e fuqishme janë më të vështira për t’u thyer nga hakerët, por pavarësisht shumë sulmeve kibernetike që ndod
Këto janë fjalëkalimet më të këqija për vitin 2017 Rrjete sociale, posta elektronike, aplikime bankare, sisteme alarmi, biznese online, platforma të linjave ajrore dhe hot
VMRO paralajmëron bllokimin e kalimeve kufitare VMRO-DPMNE në shenjë revolte kundër arrestimeve të funksionarëve të saj ka filluar me bllokimin e vendkalimeve kufitare.
Gjendja e rrugëve në Maqedoni Trafiku rrugor zhvillohet në rrugë me lagështi, dhe disa nga vendet më të larta në pjesët perëndimore dhe jugperëndimore
Nuk ka më pritje të gjata në vendkalimet kufitare të Maqedonisë Në vendkalimet kufitare sot pasdite nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti. Nuk ka pritje të gjata as
Mbi 711 milionë adresa emaili-i zbulohen online Qindra miliona adresa emaili dhe disa fjalëkalime janë zbuluar në internet, mbase duke krijuar kështu ‘depon’ më të madh