999 rezultate për

kalim

Vazhdon sulmi me armë ndaj Policisë në Elbasan, plagosen dy kalimtarë Një person vijon të qëllojë me armë në drejtim të Policisë në Elbasan. Si pasoje e të shtënave janë plagosur jashtë r
Shiu sjell përmbytje në Durrës, vështirësohet kalimi Reshjet e shiut në vendin tonë kanë sjellë probleme në disa rrugë kryesore, ku në Tiranë dhe Durrës ka pëmbytje. Në D
5 skuadrat ku mund të transferohet Suarez nëse i dështon kalimi te Atl Madrid Luis Suarez raportohet se ka përfunduar kontratën me Barcelonës, ndërsa është shumë afër që të kalojë te Atletico Madrid
Ekspozon format joshëse, modelja e njohur provokon kalimtarët (FOTO LAJM) Ajo u bë e famshme falë çmendurive të saj në shfaqjen e reality MTV, Geordie Shore. Dhe siç e shihni Chloe Ferry shij
Sulmi i "vakët", Reali po tenton një sulmues "9" Real Madrid ka vendosur të transferojë një sulmues të ri, para mbylljes së afatit kalimtar të verës. Mungesa e golit
Junior Firpo "kurbani" i rradhës i Koeman, pritet kalimi në Serie A Barcelona provoi ta përfshijë në negociatat për të marrë Lautaro Martinezin, por pavarësisht refuzimit të Interit, e ard
Bllokohet kalimi i Wijnaldum dhe Depay te Barcelona Barcelona nuk do të ketë mundësi t’i transferojë Wijnaldum dhe Depay. Georginio Wijnaldum dhe Memphis Depay ishin dy
Rikthehen vranësirat, si do të mbajë sot moti Sipas MeteoAlb: Kthjellime dhe vranësira kalimtare mbizoterojne motin në vendin tonë gjatë pjesës së parë të ditës. Por
Të gjithë po përgëzojnë DiCaprio-n, e dashura 23-vjeçare "fiksoi" kalimtarët në Hollywood (FOTO LAJM) Camila Morrone ka kaluar shumë momente romantike me të dashurin e saj, Leonardo DiCaprio, gjatë periudhës së karantinës.
Kërkohët heqja e testit negativ gjatë kalimit kufitar mes Maqedonisë dhe Kosovës Oda Ekonomike e Maqedonisë Veri-Perëndimore (OEMVP) dhe Oda e Afarizmit të Kosovës kërkojnë nga pushtetarët të heqin tes
Atentati me tritol te "Vasil Shanto" plagos edhe një kalimtar, shtetas italian Nga shpërthimi me lëndë eksplozivi te zona e ‘Vasil Shantos’ në Tiranë nuk u plagos vetëm Prend Gjini, vëllai i Tonin-Ar
Perisic nuk zë vend, drejt kalimit në Premier League Manchester United po tregon interes për sulmuesin e Interit Ivan Perisic. Man United po kërkojnë alternativa për Jado
Gattuso i prerë për kalimin e Koulibaly te Man.City: Të paguajnë çmimin që dëshiron Napoli Manchester City vazhdojnë të jenë në kërkim të Kalidou Koulibaly. Koulibaly është në mesin e mbrojtësve me formën më
Maqedonia lehtëson kalimin në kufi për një pjesë të kosovarëve Pas vizitës së ministrit të Shëndetësisë, Armend Zemaj, në Maqedoninë Veriore, kjo e fundit ka vendosur që ta heqë testi
U bë i sigurtë kalimi, Suarez "tremb" Juventusin me një postim (FOTO LAJM) Luis Suarez është shndërruar në objektivin e vërtetë të Juventusit për sulmin. Sërish mediat këmbëngulin se palët ja
Kalimi i Suarez te Juventusi nuk do të jetë i lehtë, uruguajani do duhet të japë provim Luis Suarez duhet të presë për mundësinë e transferimit në Juventus. Juventus nuk e ka të lehtë transferimin e sulmue
Pas James, te Reali edhe 4 futbollistë të tjerë kërkojnë klube të tjera Real Madrid është duke punuar në largime të futbollistëve gjatë këtij afati kalimtar të verës. James Rodriguez e zyrt
Çekiçi pranë kalimit në Kroaci, do të bashkohet me Eros Grezdën Sipas asaj që raportojnë mediat Sllovene klubi i Osjek është e interesuar për fantazistin e Olympia ljubljana, Endri Çek
Po afron vjeshta, por ende s'keni shkuar me pushime: Mësoni si do jetë moti këtë fundjavë Edhe pse vjeshta po afron, shumë prej jush mund të duan të shpenzojnë disa ditë të tjera pranë detit dhe fatmirësisht mo
Veshja e modeles së famshme habit kalimtarët e New York-ut (FOTO LAJM) Asaj nuk i nevojitet shumë punë që të kthejë kokat e të gjithëve nga vetja. Bëhet fjalë për Irina Shayk, e cila këtë të