999 rezultate për

kaliforni

Kalifornia merr vendimin drastik: S'ka më produkte luksi me gëzofin e kafshëve Kalifornia është bërë shteti i parë në SHBA që ka ndaluar produktet që përfitohen nga gëzofi i kafshëve dhe shitjen e ty
"S'keni parë gjë akoma", aktorët e Kalifornia me shofer privat (VIDEO) Shumë shpejt në televizionin Klan pritet të nisë spektakli i humorit i ndryshuar tanimë në kast, por edhe në idenë e tij
Çfarë po "gatuan" Turjan Hysko këtë sezon, zbulon një tjetër personazh të "Kalifornia" (FOTO LAJM) Këtë sezon të ri televiziv, në “Tv Klan” do të nisë një show i ri i titulluar “Klanifornia”, me producent Turjan Hyskon.
Shoferi i kamionit të vjedhur që sfiliti nëpër male policinë e Kalifornisë (VIDEO) Patrulla e Kalifornisë "Highway" ka publikuar një video qw tregon shoferin e një kamioni të vjedhur që drejtonte oficerë
Qëllohet me armë zjarri në një panair në Kaliforni, 3 të vdekur (VIDEO) Tre persona janë vrarë dhe 15 të tjerë janë lënduar pasi një person i armatosur hapi zjarr në një festival ushqimi në Ka
Nëna e Rita Orës fotografohet në bikini gjatë pushimet në Kaliforni (FOTO LAJM) Vera Ora po shijon ditë shumë të bukura në Amerikë. Nëna dhe babai i Rita Orës pushimet e kësaj vere po i kalojnë në
Tërmeti 7.1 ballë shkund Kaliforninë, zjarri përfshin banesat (VIDEO) Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 7.1 ballë goditi Kaliforninë Jugore të premten në mbrëmje, tërmeti i dytë më i madh n
Arilena Ara tregon trupin seksi në Kaliforni (FOTO LAJM) Arilena Ara dita-ditës po vazhdon të ngjes shkallët e suksesit. Këngëtarja nga Shqipëria që u bë e famshme edhe përte
Kim Kardashian befason të gjithë me veshjen e saj rrugëve të Kalifornisë (FOTO LAJM) Kim Kardashian braktisi sytjenat teksa doli në darkë me motrën e tij Khloe. Ylli i "Keeping Up ith Kardashians", 38 v
Shfaqet balena gjigande në brigjet e Kalifornisë (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në një nga brigjet e Kalifornisë është fotografuar një balenë e përmasave gjigande. Këto pamje janë
Pasojat dramatike të ndryshimit të klimës Efektet dramatike të ndryshimit të klimës shkaktojnë viktimat e radhës. Fluturat monark janë pranë zhdukjes dhe ekspertë
Tmerr në SHBA, mbi 600 të zhdukur Numri i njerëzve të zhdukur nga zjarret në veri të Kalifornisë ka kaluar 600, thanë autoritetet lokale. Lista e perso
Veprimin e këtij miliarderi amerikan për zjarrin në Kaliforni nuk e bën çdokush Një miliarder në ShBA, i cili prodhon verë, ka ofruar ndihmë për të prekurit nga zjarret e mëdha në Kaliforni. Howard
Video e tmerrit: Gruaja nget makinën në mes të zjarrit në Kaliforni (VIDEO) Një video e tmerrshme tregon një makinë djallëzore të një gruaje përmes fatkeqësisë vdekjeprurëse të Kalifornisë, ndërsa
Zjarre ferri në Kaliforni, 9 të vdekur Një zjarr i tërbuar në jug të Kalifornisë ka përfshirë vendpushimin e plazhit në Malibu. Shtëpi të shumë yjeve të Holliv
Zjarr i madh në Kaliforni, rrezikohet këngëtarja shqiptare (FOTO LAJM) Një zjarr i madh ka përfshirë Kaliforninë duke shkaktuar panik tek banorët. Zjarri u përhap me shpejtësi duke u afru
Sulm në një lokal në Kaliforni, dhjetra të plagosur Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në një lokal në Kaliforni, si pasojë e të cilave janë plagosur dhjetëra njerëz.
Është aq tapë sa çoi kalin për t'i hedhur naftë (VIDEO) Ky burrë e çoi kalin e tij në një pikë karburanti, për ta mbushur atë me karburant. E gjithë ngjarja ndodhi në Quincy
Zjarret në Kaliforni, droni filmon pamjet "horror" të dëmeve (VIDEO) Kjo video e filmuar me dron tregon dëmet që shkaktoi zjarri në Kaliforninë veriore . Më shumë se 1 mijë ndërtesa janë sh
Pamje nga fundi i botës, tornado zjarri shkatërrojnë një qytezë të tërë (VIDEO) Një video e tmerrshme është publikuar në rrjete sociale, që shfaq një ‘tornado zjarri’ në Kaliforni, përderisa zjarret a