999 rezultate për

kalibrit

Në Instagram një modele e "kalibrit të lartë", kush është vajza e re e rrjetit (FOTO LAJM) Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet socia
Në Instagram një modele e "kalibrit të lartë", kush është vajza e re e rrjetit (FOTO LAJM) Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet socia
Tentohet të vritet në person në Mitrovicë Një burrë në Mitrovicë ka raportuar në Polici se është sulmuar fizikisht me mjete të forta nga tre persona, raporton Exp
Trafikonin armë dhe municione, arretohen 2 persona në Fier Policia ka vënë në pranga dy shtetas të cilët trafikonin armë dhe municione. A.F., 30 vjeç dhe R.H., 23 vjeç, banues
Foto me armë në Facebook, arrestohen dy persona në Kosovë Dje rreth orës 14:00, Policia e Kosovës ka bërë të ditur se janë arrestuar dy persona pasi që kishin publikuar në Facebo
Pa punë por jetonte si "boss", shqiptari e pëson keq në Itali Një shqiptar ka rënë në pranga të policisë italiane pasi në shtëpinë e tij në Ponente Liguria, u gjet lëndë narkotike dh
Gjendet armë pa leje në Gjilan, një i arrestuar Policia rajonale e Gjilanit ka njoftuar se ka zhvilluar dje një aksion në fshatin Pogragjë të Gjilant, ku ka sekuestruar
Gjakovari dehet dhe kërcënon gruan me fëmijën Në Gjakovë, dje, rreth orës 16:00, është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që nën ndikim të alkoolit ka kanosur bashkës
Gjenden dy predha të kalibrit të rëndë në Kukës Dy predha të një kalibri të madh janë gjetur në Kukës mesditen e kësaj të hënë duke alarmuar policinë lokale si edhe aut
Kokainë e arsenal armësh në banesë,arratiset “bossi” i Shijakut Policia e Durrësit ka përfunduar me sukses operacioni streha ku në banesën e një 42-vjeçari në Durrës janë gjetur dhe s
Tre në pranga për "armëmbajtje pa leje" Në kuadër të operacionit të koduar “TRESHJA ECCOBET”, policia e Vlorës ka arrestuar 3 persona, të cilëve iu gjetën 3 arm
Pranga 20-vjeçarit nga Vlora, u kap më armë pa leje Mbrëmjen e djeshme policia e Vlorës ka bërë të mudnur arrestimin e një 20-vjeçari, i cili akuzohet për "armëmbajtje pa l
Gjenden armë në Odër të Tetovës (FOTO LAJM) Pjesëtarë të policisë nga Sektori për punë të brenbdshme në Tetovë gjatë orëve të mbrëmjes kanë kryer kontroll në shtëpi
Të shtëna me armë zjarri në ahengje, gjashtë të arrestuar Policia e Kosovës vetëm në 24 orët e fundit ka bërë të mundur arresstimin e gjashtë personave, të cilët janë kapun në fl
Konfiskohen armë në Podujevë Policia e Kosovës ka konfiskuar një arsenal armësh në Katunishtë të Podujevës dhe ka arrestuar tre persona të cilët dysh
Bosnja, 500 ton fishek Irakut për ta luftuar ISIS-in Bosnja dhe Herzegovina i ka dhuruar më shumë se 500 ton municione qeverisë së Irakut, me qëllim që ta luftojë organizatë
Kapet arsenal armësh në Ferizaj Policia e Kosovës ka konfiskuar një sërë armësh dhe fishekësh, pas një bastisje të zhvilluar në fshatin Pleshinë e Ulët
Arrestohet pasi gjuajti me armë në dasmë Në një aheng dasme në Prizren është shtënë me armë. Arma me të cilën është shtënë në ajër ka qenë e llojit Ekol. P
Ja me çfarë u sulmua qeveria dhe pse u krye sulmi Ndaj godinës së qeverisë është gjuajtur me plumba të kalibrit të lartë. Kështu ka deklaruar së paku zëdhënësi i MPB-s
Burg për ata që gjuajnë në dasma Është bërë traditë tashmë që të gjuhet me armë gjahu në ahengje apo në dasma familjare. Një qytetar shqiptar nga Viti