999 rezultate për

kalendarin

F1 zbulon kalendarin për sezonin e ardhshëm Formula 1 shpalli sot kalendarin për vitin 2021 në të cilin gara do të debutojë në Arabinë Saudite, dhe gjithashtu janë
Poza joshëse dhe sensuale, modelja "djeg" kalendarin e 2021 me fotot (FOTO LAJM) Ajo ka mbushur llogarinë e saj në rrjetet sociale me selfie të veshura me bikini dhe të brendshme. Bianca Gascoigne i
Plas mes Barcelonës dhe Realit, ndizet polemika për VAR-in dhe kalendarin Ndizet “La Liga”. Pas vetëm 10 ditësh nga kthimi në fushë, polemikat mes Barcelonës dhe Realit të Madrid tashmë janë rin
Reali ankohet për kalendarin: Çfarë rastësie me Barçën? Kalendari i ri ka gjeneruar shumë polemika në kampionatin spanjoll. Reali i Madridit është një prej ekipeve më të rebelu
Formula 1 publikon kalendarin e 8 garave (FOTO LAJM) Pas anulimeve dhe shtyrjeve, Formula 1 ka zbuluar një kalendar të parakohshëm për t’u rikthyer në gara. Orari i ri p
Kalendari i ngjeshur i Superiores/ Ndeshje çdo tri ditë, nuk ka kohë për Europën Organizatori i futbollit në vend ka vendosur që më 3 qershor, ekipet e Kategorisë Superiore të zbresin në fushë për të l
Serie A është duke përgatitur kalendarin e ri për vazhdimin e kampionatit Serie A është duke përgatitur një kalendar të ri për vazhdimin e kampionatit. Plani më i mirë për të arritur që kampi
E dini pse 1 janari është dita e parë e vitit? Shumë vite më parë, Romakët kishin një zot të quajtur Janus. Ishte zoti i dyerve dhe portave dhe kishte dy fytyra – një
Vajza e ringut në UFC "çmend" fansat me fotot e saj të fundit (FOTO LAJM) Vajza e ringut në UFC, Arianny Celeste i la shumë pak imagjinatës, derisa u zhvesh për të pozuar për kalendarin e saj të
Conte i pakënaqur me kalendarin Në javë e 10-të në Serie-A, Inter fitojë 2-1 ndaj Breshias, falë golave të Lautaro Martinez dhe Romelu Lukakut. Mirëp
Kalendarin e 2020 do e realizojë vajza më seksi në botë, pritet kështu (FOTO LAJM) Kelly Brook njihet për format e saj perfekte fizike. Bukuroshja britanike ka bërë gati kalendarin e saj zyrtar për vi
Mos harroni, sot hidhet shorti për kalendarin e Serisë A Sot në orën 19:00 në ambientet e Federatës Italiane të Futbollit do të hidhet shorti për kalendarin e sezonit të ri në S
La Liga zbulon kalendarin e sezonit 2019-2020: Kur luhet "El Clasico" e parë Ditën e sotme është zyrtarizuar edhe kalendari i La Liga-s për sezonin 2019-2020. Barcelona do ta nisë mbrojtjen e titul
Çmendet Sarri, 2 ndeshje në 4 ditë: Do pranoja ulje rroge për të ndryshuar kalendarin Maurizio Sarri pretendon se do të ishte gati të pranonte një ulje rroge nëse kalendari i Premier League do të ishte më i
Modelja greke ‘çmend’ meshkujt me foto nudo në kalendarin e 2019-ës (FOTO LAJM) Modelja seksi, Ria Antoniou njihet si seks-simnoli grek, ku sw fundmi ka realizuar njw set fotografik pwr kalendarin e v
FSHF zbardh kalendarin e Kombëtares Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar datat për miqësoret e kombëtares A, por edhe të grupmoshave për muajin nënto
Kosova dhe Shqipëria harrojnë kalendarin e bashkëpunimit kulturor Kosova dhe Shqipëria kanë pezulluar aktivitetet kulturore që janë paraparë të mbahen në Kalendarin e përbashkët kulturor
FSHF ndryshon kalendarin e Superiores për shkak të policisë (FOTO LAJM) Më parë ishte njoftuar nga FSHF se java e 17-të e Kategorisë Superiore do të luhej më datë 27 janar, por pak minuta më p
Guardiola i qahet kalendarit: Po mi vret lojtarët Pep Guardiola është ankuar për kalendarin e ngjeshur të Premier League-s, duke iu referuar faktit që klubet angleze janë
Mbreti shqiptar i Napolit, flet për kalendarin e skuadrës (VIDEO) Ekipi i Napolit ka publikuar në një video, kalendarin e vitit 2018, me titullin “Mbretërit e Napolit. Mes të gjithë