999 rezultate për

kalendar

"Cungohet" më shumë kalendari i Moto GP, anulohet Çmimi i Madh i Austinit Anulohet Çmimi i Madh i Amerikës në Moto GP. DORNA zyrtarizoi anulimin e garës së përvitshme në Shtetet e Bashkuara, për
Champions League 2020/21: Fillon më 20 tetor dhe mbyllet në Stamboll më 29 maj, ja kalendari UEFA ka publikuar datat e fillimit dhe përfundimit të sezonit 2020-2021 në Ligën e Kampionëve. Gara elitare evropiane
Vendoset data, kur do të shqyrtohet në Kuvend ndryshimi i sistemit zgjedhor Kuvendi ka zbardhur kalendarin e punimeve të Komisionit të Ligjeve për propozimin e opozitës parlamentare për ndryshim s
Plas mes Barcelonës dhe Realit, ndizet polemika për VAR-in dhe kalendarin Ndizet “La Liga”. Pas vetëm 10 ditësh nga kthimi në fushë, polemikat mes Barcelonës dhe Realit të Madrid tashmë janë rin
DATAT/ Ja kalendari i ri i EURO 2020 Presidenti i UEFA-s Aleksander Ceferin dhe komiteti ekzekutiv kanë dhënë disa detaje në lidhje me garat evropiane të sez
Reali ankohet për kalendarin: Çfarë rastësie me Barçën? Kalendari i ri ka gjeneruar shumë polemika në kampionatin spanjoll. Reali i Madridit është një prej ekipeve më të rebelu
Formula 1 publikon kalendarin e 8 garave (FOTO LAJM) Pas anulimeve dhe shtyrjeve, Formula 1 ka zbuluar një kalendar të parakohshëm për t’u rikthyer në gara. Orari i ri p
KALENDARI/ Dy herë në javë ndeshje të Serie A, luhet deri më 2 gusht Drejtuesit e Serie A duket se janë të interesuar që t’i japin fund kampionatit deri më 2 gusht. Pasi është marrë vend
Publikohet kalendari i javës së 27 në Superiore, nis me supersfidë Në pritje të vendimit të qeverisë shqiptare për lejimin e zhvillimit të aktiviteteve sportive, Federata Shqiptare po vaz
Kalendari i ngjeshur i Superiores/ Ndeshje çdo tri ditë, nuk ka kohë për Europën Organizatori i futbollit në vend ka vendosur që më 3 qershor, ekipet e Kategorisë Superiore të zbresin në fushë për të l
Plani i UEFA-s për Champions dhe Europa League! Kalendari i ndeshjeve Media spanjolle "Marca" ka zbuluar së fundmi planin e UEFA-s për përfundimin e këtij edicioni të Ligës së Kampioneve dh
Superiorja gati të kthehet më 31 maj, kë është kalendari i plotë Dritë jeshile për rifillimin e stërvitjeve dhe kampionatit shqiptar brenda muajit maj. Shqipëria merr shembullin e It
Ky është kalendari i Bundesligës, nuk mungon derbi Dortmund-Schalke (FOTO LAJM) Me fillimin e Bundesligës tashmë është zyrtarizuar dhe kalendari, shkruan Albeu.com. Ndeshjet do të nisin në 16 maj p
Do të diskutohet kalendari, UEFA mblidhet të martën për të gjetur një zgjidhje Me shtimin e rasteve të të prekurëve nga koronavirusi në Europë dhe jo vetëm, rritet pesimizmi për fillimin e kampionata
Ja kur luan Shqipëria miqësoret dhe Kosova playoff ndaj Maqedonisë së Veriut UEFA ka komunikuar se çdo ndeshje, përfshirë këtu edhe miqësoret, janë “ngrirë” për momentin deri në një datë të dytë dh
Kalendari i ri i Serie A, këto janë tre opsionet Vendimi i së martës për ta shtyrë Kampionatin Evropian nga kjo verë në verën e vitit të ardhshëm ishte lajm i mirë ligat
Serie A është duke përgatitur kalendarin e ri për vazhdimin e kampionatit Serie A është duke përgatitur një kalendar të ri për vazhdimin e kampionatit. Plani më i mirë për të arritur që kampi
ZYRTARE: Gjermania ndërpret aktivitetin Kategoria e tretë gjermane dhe gjithë të tjerat poshtë saj, zyrtarisht nuk do të zhvillohen për dy javët e ardhshme të p
Kalendari i javës së 26-të të Superligës, oraret e ndeshjeve Kategoria Superiore do të rikthehet këtë fundjavë me ndeshjet e javës së 26-të, të cilat janë ndarë në dy ditë të ndrysh
Kalendari penalizon Interin, buzëqesh Juve (FOTO LAJM) Me vetëm dy pikë që ndajnë tri vendet e para, Seria A rrezikon të ketë një ecuri të denjë për një film triller. Juven