999 rezultate për

kalemaj

Burri mes lotësh: 10 vite, gruaja ikën për bukë dhe s’kthehet më “Historia ime”, në Tv Klan solli sot historinë e një babai të dëshpëruar për të takuar vajzën e tij, të cilën nuk e sheh
Fëmijë jashtë martese? Jona Kalemaj tregon si u ndje Lajmi se burri i saj kishte një fëmijë jashtë martese bëri bujë kudo në media. Jona Kalemaj ka folur për herë të parë
Përgjimi që fundosi të rinjtë: Hë bosi, tani, para plot dhe femra plot Renaldo Latifi dhe Xhuljan Muça do të mbesin në burg deri në përfundim të hetimeve për vjedhjen e shumës prej 10 milionë
Denoncimi në televizion, shkarkohet nga detyra kreu i AKU Pas publikimit të fakteve në emisionin "Alarm" në Ora News, se kryetari i Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Aleksandër Ka
Kërkohej për vrasje, prangoset 36 vjeçari Një 36-vjeçar i kërkuar për vrasjen e Ylir Kalemaj nga Fieri është arrestuar nga policia e këtij qyteti. Sipas policisë