999 rezultate për

kakavije

Kapet një grek i armatosur në Kakavijë Një shtetas grek është arrestuar në pikën Kufitare të Kakavijës në tentativë për të shkuar drejt Greqisë me një sasi të
U kap në Kakavijë, kush është vrasësi serial nga Ukraina Mbrëmjen e djeshme në Kakavijë u arrestua një shtetas i huaj i cili dyshohet se ishte një vrasës serial. Ditën e sotm
Vrau shqiptarin në mes të Athinës, si u arrestua serial killeri në Kakavijë Një person është arrestuar ditën e sotme në Kakavijë. Sipas informacioneve paraprake, ai është shtetas polak, me iden
Arrestohet një person në Kakavijë, dyshohet se është vrasës serial Një person është arrestuar ditën e sotme në Kakavijë. Sipas informacioneve paraprake, ai është shtetas i huaj, me ide
FNSH blindon Kakavijën, arrestohen dy shtetas të rrezikshëm FNSH-ja e Gjirokastrës ka realizuar një aksion në afërsi të vijës së gjelbërt me Greqinë ku siç raportohet janë sekuestr
Ikin emigrantët, radhë kilometrike e në temperatura polare në Kakavijë Që prej orëve të para të mëngjesit të sotëm, dogana e Kakavijës ka patur një fluks automjetesh që po kthehen në Greqi.
Ikin emigrantët, radhë të gjata në Kakavijë e Kapshticë Ende pa kaluar ditët festive të Vitit të Ri ka nisur fluksi në doganën e Kapshticës dhe atë të Kakavijës. Për një nu
Fluks emigrantësh në doganën e Kapshticës dhe të Kakavijës Kjo fundjavë në prag të festave të fundvitit ka sjell një fluks të madh emigrantësh në pikat kufitare të Kapshticës dhe
Policia blindon Kakavijën, 200 ekstremistë grek "përzihen" nga dogana Rreth 200 shtetas grekë janë ndaluar të hyjnë në Kakavijë për të marrë pjesë në meshën për të 40-tat e Kostandin Kaçifas
Me maska dhe armë, ky është momenti i shoqërimit të ekstremistëve grekë në Kakavijë (VIDEO) Kontrolle të rrepta janë duke u bërë çdo shtetasi grek që tenton të hyjë në Kakavijë drejt Shqipërisë. Këto masa sig
Krijohen radhë 3 km në Kakavijë, acarohen grekët Konstantinos Kacifas, 35-vjeçari i minoritetit grek që mbeti i vrarë pas sulmit mbi policinë shqiptare më 28 tetor do pë
Me maska dhe armë, policia kap në Kakavijë dy ekstremistët grek (FOTO LAJM) Policia shqiptare ka shoqëruar dy shtetas grekë të cilët do të procedohen për nxitje urrejtje mes kombeve si edhe armemb
Policia shqiptare masa të rrepta, "zhvesh" grekët në Kakavijë (FOTO & VIDEO) Ditën e sotme rreth orës 13:00 pritet që të mbahet varrimi i Konstandinos Katsifas, trupi i të cilit u mbajt për disa di
Stema shoviniste, kthehet mbrapsht autobusi me ekstremistë grekë në Kakavijë Policia shqiptare është në këmbë pas provokimeve të shumta të qarqeve ekstremiste greke me rastin e varrimit të terroris
Policia shqiptare blindon kufirin, kaq grekë janë ndaluar në Kakavijë (VIDEO) Ditën e sotme rreth orës 13:00 pritet të bëhet varrimi i Kostandions Kacifas, i cili mbeti i vrarë pas sulmit mbi polici
Kreu sulmin terrorist në Peshkëpi, kush është ekstremisti grek i kthyer në Kakavijë Qindra qytetarë grekë kanë hyrë në Shqipëri në orët e fundit. Ata janë duke ardhur për të marrë pjesë në varrimin e e
Policia blindon Kakavijën, ndalohen në kufi ekstremistët e Agimit të Artë (VIDEO) Ditën e sotme rreth orës 13:00 pritet që të mbahet varrimi i Konstandinos Katsifas, trupi i të cilit u mbajt për disa di
Tentoi të kalonte kufirin me dokumente false, kush është i riu i arrestuar në Kakavijë Një 25-vjeçar ka përfunduar në pranga të policisë në Gjirokastër pasi ka tentuar të kalojë pikën kufitare të Kakavijës m
Nxjerr kokën shovinizmi grek, çfarë po ndodh në doganën e Kakavijës Pas vrasjes së terroristit grek në fshatin Bularat të Gjirokastrës, gjatë një shkëmbimi zjarri me RENEA-n, mesa duke gre
Si u ka shkuar mendja? Ku tentuan ta fshehin drogën shqiptarët në Kakavijë Nga njoftimet e policisë kemi parë shpesh herë raste të çuditshe të transportit të lëndëve narkotike, që nga fshehja në