999 rezultate për

kaka

Mbyllet Kakavija e rikthehet karantina, nga sonte rregulla të reja për t'u futur në Greqi Policia e Shtetit ka dalë me një njoftim mbi lëvizjet e qytetarëve shqiptarë në kalimin e kufirit me shtetin grek. Si
Rrebeshet e shiut dhe era e fortë, rrëzohet plepi dhe bllokon rrugën Gjirokastër-Kakavijë Moti i keq që ka përfshirë të gjithë vendin ka bërë që një plep të rrëzohet në rrugën nacionale Gjirokastër-Kakavijë.
Greqia me dorë të hekurt me shqiptarët: Mbyll Kakavijën natën e rikthen karantinën! Greqia ka ndërrmarrë masa të reja në lidhje me kalimin e udhëtarëve nga Shqipëria. Ministria e Mbrojtjes Sociale dhe
U bllokua për 5 orë Kakavija, cilët janë shqiptarët që mund të shkojnë në Greqi Që në orët e para të mëngjesit në pikën doganore të Kakavijës, ndryshe nga ajo e Kapshticës, u rregjistuan radhë kilomet
Pas Kakavijës bie sistemi edhe në Kapshticë: Mbesin të bllokuar shqiptarët dhe të huajt Ditën e sotme në Kakavijë, sistemi është bllokuar duke lënë shqiptarët dhe shtetasit e huaj të mebsin në pikën kufitare.
Skandal në Kakavijë, kush është polici që ngacmoi gruan shtatzënë pasi i kaloi burrin në Greqi Mbrëmjen e së hënës u denoncua një punonjës policie me detyrë në pikën e kalimit kufitar në Kakavijë të Gjirokastrës se
Fluks në Kakavijë, policia bën njoftimin e rëndësishëm për shqiptarët pa pasaportë Në pikën doganore të Kakavijës ka patur fluks lëvizjesh. Gjatë 24 orëve të fundit, kanë hyrë në Shqipëri rreth 526 shtet
Bllokohen 21 emigrantë shqiptarë në Kakavijë 21 shqiptarë janë bllokuar në Kakavije prej ditës së djeshme në tentativë për të hyrë në Shqipëri. Mosohet se këta sh
Të karantinuar në hotelin në Kakavijë, pronari i kërcënon: Do i nxjerr në rrugë! Një pronar hoteli në Kakavijë ka kërcënuar se do të nxjerrë jashtë të karantinuarit, emigrantë sezonalë që kanë ardhur n
Arrestohen në flagrancë tre të rinj në Kakavijë Arrestohen në flagrancë 3 shtetas, për veprën penale “Kalim i paligjshëm i kufirit”. Të arrestuarit, të ndëshkuar edh
Koha për një maskë me kakao për flokë të ushqyer e plot shkëlqim! Kakao është një produkt që përmban shumë përbërës që jo vetëm e ushqejnë flokun tuaj, por edhe i jep butësi, aminoacide,
Messi apo Ronaldo? Ky është mendimi i Kaka Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi vazhdimisht diskutohen se cili nga ta është më i mirë në futboll. E kjo pytje ju ë
Ishin bllokuar në Kakavijë, futën në tokën shqiptare 33 persona 33 shqiptarë janë lejuar të futen në tokën shqiptare pasi mbetën aty të bllokuar për një kohë të gjatë. Fatmirësisht ata
Kaka: Momentet më të mira dhe më të këqija të karrierës i kam kaluar me Milan Leite Kaka ka dhënë disa komente lidhur me karrierën e tij të pasur që e kishte si futbollist. Kaka kaloi padyshim vi
Mbyllen kufinjtë me Greqinë: Burra, gra dhe fëmijë qëndrojnë të bllokuar në Kakavijë e Kapshticë Të paktën 40 shqiptarë janë bllokuar në doganën e Kakavijës që prej orës 02:00 të mëngjesit. Mes tyre ka dhe fëmijë.
Maldini i infektuar me koronavirus, Kaka i dërgon mesazh: Kapiten i madh, jemi me ty! Ricardo Kaka ka folur së fundmi në një intervistë të mbajtur live në Instagram. Braziliani është shprehur se ndodhet
Një person i dyshuar me COVID 19 në Kakavijë Në Kakavijë raportohet për një rast të dyshuar me COVID-19. Mësohet se policia greke ka deportuar në orët e para të mëng
Kishin fshehur "mallin" në brendësi të serbatorit, si u zbulua Nissani në Kakavijë Vazhdojnë akoma kontrollet e kujdesshme në kufi të vendit për shkak të dyshimeve për trafik të lëndëve narkotike. Kët
Kalonte ilegalisht njerëz në Kakavijë, kapet shqiptari Një 37 vjeçar është arrestuar nga Policia Kufitare pasi akuzohet për trafikim të paligjshëm të personave jashtë kufirit
Kaka zgjedh dy sulmuesit më të mirë në botë Legjenda e futbollit Kaka ka zgjedhur dy sulmuesit më të mirë në botë Sipas tij Roberto Firmino bashkë me Luis Suarez