999 rezultate për

kajtazi

Policia jep detaje rreth sulmit që iu bë gazetarit kosovar Në orët e para të së dielës është sulmuar vetura e gazetarit Shkumbin Kajtazi. Dikush ka shtënë me armë zjarri në dre
Qëllohet me breshëri plumbash drejt automjetit të gazetarit shqiptar Gazetari i njohur shqiptar nga Kosova, Shkumbin Kajtazi ishte shënjestër e një sulmi mbrëmjen e djeshme në Mitrovicë. Ma
"Sa doja të takoje djalin tim", Gjira Kajtazi tregon humbjen e madhe gjatë shtztanisë (FOTO LAJM) Këngëtarja Gjira Kajtazi ndonëse prej kohësh nuk është treguar aktive në muzikë, vazhdon të jetë mjaft e ndjekur në rrje
Vodhën 70 apartamente në 3 muaj, shkatërrohet banda e laçianëve në Francë Shtatë shqiptarë janë arrestuar me akuzën e vjedhjes së rreth 70 apartamenteve në Nancy të Francës përgjatë tre muajve t
Deklarata e fortë, Selimi ka qenë pjesë e SHK-ut Gazetari Vehbi Kajtazi thotë se menjëherë pas luftës, deputeti i Vetëvendosjes, Rexhep Selimi, ka qenë i lidhur me Shërb
Elez Blakaj lirohet zyrtarisht nga detyra e Prokurorit Presidenti i Kosovës, ka nxjerrë dekretin me anë të të cilit e ka liruar nga detyra ish-prokurorin e Prokurorisë Special
Sulmoi gazetarin, lirohet Fitim Thaçi Sapo është liruar Fitim Thaçi, i dyshuari për sulmin fizik ndaj gazetarit Vehbi Kajtazi. Lajmin e ka konfirmuar, avok
Balerini i njohur reagon ashpër ndaj përdorimit të vajzave si objekte seksuale Balerini i njohur nga Kosova, Sinan Kajtazi, ka reaguar me anë të një statusi në Facebook për shfaqjen e javës së shkuar
Shkarkohet sekretarja e FSHF-së Elira Kajtazi, ish-sekretarja e Federatës Shqiptare të Futbollit, nuk është më pjesë e këtij institucioni. Burime pranë
Kajtazi thotë se ka fakte që dhjetra politikanë shkojnë me femra 20 vjeçare Gazetari Vehbi Kajtazi, i ftuar në emisionin Rubikon në KTV, për të folur për situatën e medias në Kosovë, dhe dhunën nd
30 ditë paraburgim për sulmin ndaj Kajtazit, Fitim Thaqi ankesë ndaj gjykatës Gjykata vendosi që i dyshuari si sulmuesi i gazetarit Vehbi Kajtazit të rrijë të paktën 30 ditë në paraburgim. Vendi
Gjykata jep 30 ditë paraburgim për sulmuesin e gazetarit Kajtazi Fitim Thaqi do të qëndrojë të paktën 30 ditë në paraburgim për shkak se ka rrahur gazetarin Vehbi Kajtazi. Vendimin për
Flet xhaxhai i Fitim Thaqit: I kërkojmë falje Kajtazit Pak pasi sulmi ndaj gazetarit Vehbi Kajtazi mori dhenë dhe u bë kryetemë e diskutimeve kanë reaguar edhe familjarët e au
Gazetari ka një kërkesë për qytetarët pas sulmit ndaj Kajtazit Drejtori i gazetës oe, Insajder, Parim Olluri, pas identifikimit të personit që dyshohet se e sulmoi Vehbi Kajtazin, ka
Lidhja e autorit të sulmit ndaj Vehbi Kajtazit me Milaim Zekën Slumi ndaj azetarit Vehbi Kajtazit, Fitim Thaqi raportohet se ka lidhje familjare me deputetin Milaim Zeka. Ai është
Sulmoi gazetarin, autori mik me gjithë politikanët (FOTO LAJM) Fitim Thaqi, i dyshuari për rrahjen e gazetarit Vehbi Kajtazi kishte afërsi me të gjithë politikanët e lartë të shtetit.
Zbulohet sulmuesi i gazetarit Kajtazi, mik me Azem Sylën Sulmi ndaj gazetarit Vehbi Kajtazit është bërë kryetema e diskutimeve në kosovë. Ai është në foto edhe me Milam Ze
Rasti Kajtazi/ Bëhet thirrje që të hetohet komandanti i policisë Faton Ramadani, cili u arrestua pas sulmint te djeshëm ndaj, Vehbi Kajtazit, sërish ka shkruar në profilin e tij në Face
Sot, gazetarët në protestë Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës, pas sulmit ndaj gazetarit Vehbi Kajtazi, ka ftuar të gjithë kolegët gazetarë, anëta
New York Times raporton sulmin ndaj gazetarit Vehbi Kajtazi Gazeta prestigjoze amerikane ka shkruar sot për sulmin ndaj kryeredaktorit të Gazetës Online Insajderi, Vehbi Kajtazi.