999 rezultate për

kahu

Aksi Rradhimë-Vlorë, jepet njoftimi i rëndësishëm Policia Rrugore Vlorë ka dhënë njoftimin e rëndësishëm, se për shkak të një aktiviteti, sot prej orës 19:00 deri më 23:0
E rrezikshme, makina lëviz në kahun e kundërt të autostradës Ibrahim Rugova (VIDEO) Në autostradën ‘Ibrahim Rugova’ në Trudë, një veturë është parë duke lëvizur në kah të kundërt të autostradës. Siç sh
AKSIDENTI/ Makina e Deliallisit, me 150 km/h në sens të kundërt (FOTO LAJM) Përpos ndriçimit në rrugë, shkak për aksidentin fatal është bërë edhe shpejtësia e madhe e mjetit që drejtohej nga 36-vj
Aksident në Poloni, vdesin 8 persona Tetë persona kanë mbetur të vdekur dhe dhjetë të tjerë janë plagosur nga përplasja e një minibusi me një kamion në Przyb