999 rezultate për

kafshonte

Modelja rrëfen ngacmimet e CR7: T'i kafshoj të pasmet (FOTO LAJM) Një modele venezueliane ka zbuluar së fundmi mesazhet me përmbajtje seksuale që i ka dërguar Cristiano Ronaldo, gjatë ko
Historia e trishtë e 14-vjeçares që dhunohej nga nëna për të lypur: Më kafshonte duart Të shumtë janë fëmijët që lypin në rrugët e Tiranës, ndërsa autoritetet qendrore dhe ato lokale duket se janë të pafuqis
Ja çfarë ndodh nëse nervozoni një deve (VIDEO) Shikoni se si kjo deve kafshon në kokë një person i cili po e ngacmone dhe po përpiqej që ti bënte keq. Gjatë gjithë
Suarez donte ta kafshonte Chiellinin që në 2013 (FOTO LAJM) Përplasja mes mbrojtësit të Italisë Giorgio Chiellni dhe sulmuesit uruguajan Luis Suarez një ditë më parë nuk ishte e pa