999 rezultate për

kafsha

Roma "kafshatë" e lehtë për Sevillan, spanjollët prekin çerek-finalen (VIDEO) Ashtu siç edhe pritej, Bayer Leverkusen ka siguruar biletën për 1/8-ën e finales së Ligës së Evropës. Bayer Leverkuse
Kafsha që vutë re të parën tregon se çfarë vlerësoni më së shumti tek partneri Përcaktoni kafshën që identifikuat të parën në këtë imazh dhe më pas kontrolloni se ç’tregon kjo zgjedhje për ju. Nëse k
Test: Kafsha që shihni më parë mund të zbulojë diçka të re për personalitetin tuaj Ekzistojnë disa teste që na shpjegojnë kuptimin e vërtetë të gjërave që shohim. Mund të jetë thjesht një pamje, por në s
Kafsha e parë që shihni në këtë foto, tregon se çfarë vlerësoni më shumë tek partneri Provojeni edhe ju! Tani! Është një lojë interesante, që varësisht zgjedhjes zbulon diçka nga personaliteti juaj. Cilën k
Shikoni si 12 vjeçari i shpëton ariut që nisi ta ndiqte në pyll (VIDEO) Në disa pamje të frikshme ishte regjistruar së fundmi momenti kur një 12-vjeçar pati një takim disi tepër të afërt me nj
Muaji i Ramazanit vjen me begati, imam Aga: Të lutemi për njerëzimin e ta ndajmë kafshatën me të varfërin Intervistë me imamin Gazmend Aga, udhëheqës në Komunitetin Mysliman Shqiptaro Amerikan në Waterbury, për Muajin e Ramaza
E paprecedentë! Berisha publikon pamjet skandaloze nga Fieri (VIDEO) Një "miting" i paprecendentë ndodhi ditën e djeshme në Levan të Fierit ku u bë një rrumujë e madhe pa asnjë lloj distanc
Zbuloni kafshën tuaj shpirtërore në bazë të shenjës tuaj të zodiakut Dashi: Tigri Nëse keni lindur nën shenjën e Dashit, kafsha juaj shpirtërore është tigri. Ju jeni një person i sjellsh
Elefanti i egër "zapton" restorantin kinez ( FOTO & VIDEO) Nj elefant i uritur mësohet të ketë zaptuar restoranitin Yunnan në fshatin Mangai, Yunnan të Kinës. Prmasat e tij gj
Trajnuesi i elefantëve nuk ndahet dot nga elefanti i ngordhur (FOTO LAJM) Skenat e fotografuar dhe e filmuar tregon momentin kur një trajner nuk mund të mbajë vuajtjen e tij para syve të mikut t
Shpëtim Gjika thumbon keq Dritan Lelin pas përmbytjes së Vlorës Ish-Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Shpëtim Gjika ka thumbuar kryebashkiakun Dritan Leli, me anë të një postimi në rrjeti
E pazakontë, këta punonjës ndalojnë trenin për të shpëtuar dhinë nga dëbora (VIDEO) Hekurudhat Austriake kanë publikuar pamjet e pazakonta kur dy drejtues treni rendintë shpëtojnë një dhi të mbetur nën dë
Si fshiheshin kafsha Arkan dhe Ceca nga bombardimet e NATO-s Këngëtarja serbe, Svetlana Raznatoviq dhe burri i saj, Zheljko Razhnjatoviq Arkan gjatë periudhës së bombardimeve të NAT
Shqiptari rrëfen se si kafsha serbe dogji një kamion me njerëz Dëshmi tronditëse nga krimet e luftës në Kosovë. Kadri Muharremi nga Krusha e Vogël dëshmoi kundër Darko Tasiç, ku ky i
Kafsha e egër Pitbull shqyen një fëmijë, 4 persona me vështirësi e largojnë (VIDEO) Një video e publikuar në Facebook, tregon momentin kur një kafshë e egër Pitbull dhe një qen endacak sulmojnë një fëmijë
U ngjit deri në katin e tetë pa asnjë problem, kafsha tmerron kalimtarët Një ngjarje e cuditshme ka ndodhur në Neë Jersey. Një rakun është ngjitur deri në katin e nëntë pa asnjë lloj vështir
Avokati i diktatorit ankohet se Rusia nuk i mbrojti, letra e fundit që shkroi kafsha Është e përjavshmja serbe Nedelnjik që ka publikuar tekstin nga një prej avokatëve më të mirë serbë që ka asistuar ish-p
Kafsha e parë që shihni në këtë foto tregon shumë për personalitetin tuaj Përqëndrim! Më thuaj kafshën që pe të parën në foto, të të them disa të fshehta për personalitetin tënd. Macja Kjo zg
Lyen gomarin që të duket si zebër, i mënçuri nga Egjipti habit të gjithë Një kopsht zoologjik në Kajro, Egjipt, është akuzuar se ka tentuar t’i mashtrojë vizitorët duke ngjyrosur një gomar me v
Policët e lali Erit i sekuestrojnë kanaçet dhe biçikletën qytetarit rom (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ditëne sotme ka postuar në Facebook një video ku shihet se si policët bashkiakë i sekuest