999 rezultate për

kafshĂt

Policët e lali Erit i sekuestrojnë kanaçet dhe biçikletën qytetarit rom (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ditëne sotme ka postuar në Facebook një video ku shihet se si policët bashkiakë i sekuest
Kjo familje në Kosovë kërkon ndihmë vetëm për kafshatën e gojës (VIDEO) Varfëria dhe mjerimi i ka futur nën kthetrat e saj të pa mëshirshme familjen nëntë anëtareshe nga Hajvalia, e cila jeton
PROTESTA/ Berisha: Votoni të lirë, kshu do zgjidhim problemin e kafshatës Protesta e opozitës ditën e sotme është në ditën e 13 të saj, ish-kryeministri Sali Berisha ka marrë fjanë para protestu
Serbia e sheh Kosovën si "kafshatë të lehtë" Raportet Kosovë-Serbi nuk po acarohen, pasi kanë qenë të acaruara në vazhdimësi, ka thënë në një prononcim për Telegrafi
Sekretet e një jete të gjatë: Ecja, qeshja, përtypja e kafshatës dyzet herë dhe frymëmarrja e thellë Sipas një studimi të fundit shprehitë e njerëzve të lumtur janë kryesisht qeshja, përtypja e kafshatës dyzet herë dhe fr
“Kafshatë që s’kapërdihet asht’ or vlla mjerimi” Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas lajmit se një 50-vjecar është vetëvrarë, për shkak se nuk paguante dot ener
Maqedonia, "kafshatë" e lehtë për Spanjën (VIDEO) Maqedonia ishte një kafshatë e lehtë për Spanjën, me kampionët e Europës që e nisën në mënyrën më të mirë fushatën Elim
Si të shmangni ngrënien e tepërt Për të shmangur ngrënien e tepërt dhe për të përjetuar ndjenjën e ngopjes më shpejt, secilën kafshatë përtypeni 30 herë.