999 rezultate për

kafshĂ

Elefanti i egër "zapton" restorantin kinez ( FOTO & VIDEO) Nj elefant i uritur mësohet të ketë zaptuar restoranitin Yunnan në fshatin Mangai, Yunnan të Kinës. Prmasat e tij gj
Trajnuesi i elefantëve nuk ndahet dot nga elefanti i ngordhur (FOTO LAJM) Skenat e fotografuar dhe e filmuar tregon momentin kur një trajner nuk mund të mbajë vuajtjen e tij para syve të mikut t
Shpëtim Gjika thumbon keq Dritan Lelin pas përmbytjes së Vlorës Ish-Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Shpëtim Gjika ka thumbuar kryebashkiakun Dritan Leli, me anë të një postimi në rrjeti
E pazakontë, këta punonjës ndalojnë trenin për të shpëtuar dhinë nga dëbora (VIDEO) Hekurudhat Austriake kanë publikuar pamjet e pazakonta kur dy drejtues treni rendintë shpëtojnë një dhi të mbetur nën dë
Si fshiheshin kafsha Arkan dhe Ceca nga bombardimet e NATO-s Këngëtarja serbe, Svetlana Raznatoviq dhe burri i saj, Zheljko Razhnjatoviq Arkan gjatë periudhës së bombardimeve të NAT
Shqiptari rrëfen se si kafsha serbe dogji një kamion me njerëz Dëshmi tronditëse nga krimet e luftës në Kosovë. Kadri Muharremi nga Krusha e Vogël dëshmoi kundër Darko Tasiç, ku ky i
Kafsha e egër Pitbull shqyen një fëmijë, 4 persona me vështirësi e largojnë (VIDEO) Një video e publikuar në Facebook, tregon momentin kur një kafshë e egër Pitbull dhe një qen endacak sulmojnë një fëmijë
U ngjit deri në katin e tetë pa asnjë problem, kafsha tmerron kalimtarët Një ngjarje e cuditshme ka ndodhur në Neë Jersey. Një rakun është ngjitur deri në katin e nëntë pa asnjë lloj vështir
Avokati i diktatorit ankohet se Rusia nuk i mbrojti, letra e fundit që shkroi kafsha Është e përjavshmja serbe Nedelnjik që ka publikuar tekstin nga një prej avokatëve më të mirë serbë që ka asistuar ish-p
Kafsha e parë që shihni në këtë foto tregon shumë për personalitetin tuaj Përqëndrim! Më thuaj kafshën që pe të parën në foto, të të them disa të fshehta për personalitetin tënd. Macja Kjo zg
Lyen gomarin që të duket si zebër, i mënçuri nga Egjipti habit të gjithë Një kopsht zoologjik në Kajro, Egjipt, është akuzuar se ka tentuar t’i mashtrojë vizitorët duke ngjyrosur një gomar me v
Policët e lali Erit i sekuestrojnë kanaçet dhe biçikletën qytetarit rom (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ditëne sotme ka postuar në Facebook një video ku shihet se si policët bashkiakë i sekuest
Flet i vëllai i të riut që u sulmua nga ariu: Kafsha do t'a mbyste Një banorë në Kukës është sulmuar dhe dëmtuar rëndë nga një 36-vjeçar. Ai është Shehap Dafku, punëtor i hidrocentrali
Orangutangu bën çdo ditë masazh për tu ringritur në këmbë Një kopsht zoologjik në Beijing tregon përkujdesje të vazhdueshme për një organgutang duke përdorur masazh tradicional k
Kapet kafsha misterioze që ishte makth i banorëve (VIDEO) Një burrë u trondit nga pamjet që shfaqën një kafshë misterioze që po ecte në oborrin e shtëpisë së tij, rreth orës 2 të
Vritet kafsha e rrallë, nuk dihet se çfarë është (FOTO LAJM) Teksa e pa që po i afrohej bagëtive një fermer amerikan në Montana vrau me çifte një specie që fillimisht iu duk si një
27 vjeçari përleshet me ariun për një foto, njëri humb jetën (VIDEO) Pamjet dramatike tregojnë një ari që rrihet nga një turmë njerëzish me shkopinj dhe shtiza pasi kafsha kafshoi një njeri
Anglezi filmon dhelprën, por ajo i "vjedh" portofolin (VIDEO) Dihet se dhelprat janë shumë dinake. Një djalë anglez e kuptoi këtë vetëm pasi e pa me sytë e tij zgjuarsinë e saj. T
Kur kafsha shtëpiake është një ari 300 kilogamësh (FOTO LAJM) Disa foto të mahnitshme janë publikuar në rrjetet sociale ku shihen disa fëmijë duke bërë fototgrafi me një ari të madh
Toreadori fluturon në ajër, goditet nga demi (FOTO LAJM) Ky është momenti kur një toreador spanjoll hidhet në ajër nga një dem i tërbuar gjatë një festivali në Kolumbi. Julia