999 rezultate për

kafaz

Nate Diaz kërkon t’i shkaktojë humbjen e parë Khabibit Një prej “luftëtarëve” më të mirë në UFC, Nate Diaz nuk do të duelojë me Dustin Poirier për shkak të një dëmtimi të këti
Khabib: Nuk mund ta mbyllësh një shqiponjë në kafaz Khabib Nurmagomedov i cili triumfoi ndaj Conor McGregorit në raundin e katërt në kuadër të ‘UFC 229’ në garën për titull
"Do ta shtyp! Khabib sfidon publikisht McGregorin Nesër në orën 04:00 të mëngjesit do të zhvillohet finalja e madhe për titullin kampion botë në UFC mes Conor McGregor dh
Ish- sulmuesi i Juventusit: Messi jeton në kafaz të arit Shumë persona mund t’a kenë zili Lionel Messin për jetë dhe karrierën që ka ndërtuar, por për Dani Osvaldo jo, i cili gj
E mbyllin si kafshët në kafaz, prindërit torturojnë vajzën autike Një vajzë autike 22 vjeçaren me iniciale D.P është keqtrajtuar dhe mbyllur në kafaz nga familjarët e saj. Kjo ndod
Arrestohet japonezi që ka mbajtur djalin 20 vjet në kafaz Policia japoneze ka njoftuar se ka arrestuar një 73 vjeçar që raportohet të ketë mbajtur të mbyllur për më shumë se 20 v
Thaçi, një ujk që po e çojnë në kafaz Nga Ilir Babaramo Sulltani nuk kishte kaq dorë të lirë në pashallëkun e Shkodrës apo atë të Janinës sa kishte këtë të
Ka sëmundjen e rrallë, gruaja jeton në kafaz prej 13 vitesh (FOTO LAJM) Një grua e cila vuan nga një sëmundje e rrallë është detyruar të jetojë në një kafaz xhami për më shumë se 13 vite. A
Harroi derën e kafazit hapur, luani shqyen për vdekje të riun (FOTO LAJM) Një i ri ka humbur jetën tragjikisht teksa u shqye nga një luan, si pasojë e një neglizhence nga ana e tij. Ai ishte
Ai mban në kokë një kafaz, çelësin e ka vetëm gruaja e tij (FOTO LAJM) Ai është bërë i famshëm në rrjetet sociale, menjëherë pasi vuri në kokë një kafaz të hekurt. Kjo sepse burri nga Turq
Tigrat lirohen nga kafazi, reagimi i frikshëm i tyre (VIDEO) Katër tigra siberianë janë lëshuar në shkretëtirën siberiane lëshohen ndërsa popullsia botërore e tigrave po zvogëlohet,
Kapet ujku që iku në mënyrë misterioze nga kafazi Policia me ndihmën e një njohësi të kafshëve, ia kanë dalë të kapin ujkun që kishte ikur nga një strehimore në Berkshire
Zgjedh formën më makabre të vetëvrasjes: Hidhet tek kafazi i luanëve (VIDEO) Një burrë është hedhur brenda hapësirës ku qendronin luanët në një kopësht zoolgjik në Kili me qëllim vetëvrasjen. Ai
Pamje të dhimbshme, shihni si trajtohen lepujt për pellushët e luksit (VIDEO) Pamjet tronditëse ekspozojnë kushtet e tmerrshme të fermave të lepujve që thuhet se përdoren nga disa prej markave lukso
Kelmendi për Demarkacionin: 2 milionë qytetarë në kafaz për shkak të inateve politike Moderatori dhe gazetari, Adriatik Kelmendi në një postim në Facebook e ka krahasuar çështjen e Demarkcionit me lojën e f
Gjen portofolin plot me para dhe e dorëzon, qytetari falenderon Ilir Kafazin Janë të pakta rastet e qytetarisë në Shqipëri por padyshim që çdo rast i tillë jep shpresë se çdo gjë mund të ndryshojë.
Momenti kur tigri del nga kafazi i cirkut dhe sulmon dy fëmijë (VIDEO) Një incident i tmerrshëm ka ndodhur në një fshat të Kinës, ku një tigër ka arritur të dalë nga kafazi i tij dhe sulmoi
Trajneri i McGregor tregon se kur do të kthehet në ring Kampioni i Botës Trajneri i McGregor, ka rrëfyer se ëshë e sigurtë, pavarësish se ajo është shtyrë për një periudhë tjetër. Irlandezi end
Kombëtarja "mbyllet në kafaz" (FOTO LAJM) Sfida me Maqedoninë mund të jetë një mbrëmje akomadhe mëe madhe se ajo me Serbinë në Beograd. Kjo pasi përballjet me
PAMJE TË RËNDA/ Ariu tërheq zvarrë dhe copëton turistin (VIDEO) Një turist e ka ngacmuar një ari duke e varur ushqimin në litar, raporton LL Me këtë gjest Ariu e ka kapur njeriun dhe