999 rezultate për

kadiu

Kledi Kadiu rrëfen të shkuarën e errët: Kam vjedhur për mbijetesë Balerini i famshëm shqiptar Kledi Kadiu nw një rrëfim të gjatë për BBC-në, ka treguar detaje për jetën e tij në Shqipër
Habit Kledi Kadiu, ja çfarë bën me vajzë e tij Koreografi i njohur Kledi Kadiu, i cili tashmë është një figurë e njohur edhe jashtë kufive të Shqipërisë, ka ndarë me
Ky është dënimi më i lartë që mund ta marrë i dyshuari për vrasjen e Aulonit Fëllanza Kadiu, ish gjyqtare tani avokate, ka thënë se të miturit që kryejnë vrasje nga mosha 16 deri në 18 vjet mund të
Basha ndan deputetët demokratë në Komisionet Parlamentare Partia Demokratike ka ndarë sipas Komisioneve deputetët që do të jenë pjesë e tyre. Ende nuk janë plotësuar të gjith
Lea e Kledi Kadiut nis ushtrimet, ja si mbahet trupi në formë (VIDEO) Balerini i njohur Kledi Kadiu dhe bashkëshortja e tij italiane janë shumë të lumtur që janë prindërit e vogëlushes Lea.
Kledi Kadiu pranë së ëmës dhe së bijës Balerini shqiptar Kledi Kadiu është mjaft i lumtur me ardhjen në jetë të vajzës së tij Lea. Ai u bë baba në 11 janar, si
Kledi Kadiu në rolin e babait, shëtitje me të bijën dy muajshe Kledi Kadiu ka postuar një foto teksa shëtit vajzën e tij të vogël Lea. Ai duket se ka marrë rolin e babait, ndërsa
Kledi Kadiu i marrosur pas Leas Balerini Kledi Kadiu ka ndarë me miqtë e tij në Facebook, një tjetër foto ku ndodhet pranë së bijës së vogël Lea. Që nga
Kledi Kadiu: Vajza ime nuk dua që të bëhet balerinë (FOTO LAJM) Pas përhapjes së lajmit dje se balerini Kledi Kadiu është bërë baba, ai sot ka shuar shumë kureshtjen teksa në një inter
Kledi Kadiu bëhet baba Balerini i mirënjohur Kledi Kadiu është bërë baba për herë të parë. Ai ka postuar një foto të tijën me partneren Charlot
Kledi Kadiu së shpejti baba Kledi Kadiu së shpejti do të bëhet baba. Në Instagram, balerini i mirenjohur shkruan: “Për të gjithë ju që nuk e dini, d
Kledi Kadiu për pushime me të dashurën 18 vite më të re Kledi Kadiu është kapur mat nga paparacët italianë teksa po pushon në krahët e të dashurës së tij 18 vite më të re se ai
Shpërthen makina e një biznesmeni nga Fushë Kruja Makina e biznesmenit nga Fushë Kruja, Edmond Kadiu ka shpërthyer mbrëmjen e sotme nga një sasi eksplozivi që i ishte ven
Polonia shokon Gjermaninë (VIDEO) Përfaqësuesja e Gjermanisë ka pësuar humbje me rezultat 2-0 nga përfaqësuesja e Polonisë në ndeshjen e vlefshme për Grup
Yjet 40-vjeçarë, ja krahasimi mes tyre (FOTO LAJM) Nga Kate Moss tek Victoria Beckham duke kaluar pastaj tek Penelope Cruz dhe Goivanna Mezzogiorno. Ja yjet që kanë të një
Kledi Kadiu dhe Abneta Toromani sëshpejti në TKOP Balerinët shqiptarë me karrierë ndërkombëtare, Kledi Kadiu dhe Anbeta Toromani, do të rrikthehen në skenën e vendlindje
Kledi Kadiu prezanton të dashurën e re (FOTO LAJM) Kledi Kadiu prezanton të dashurën e tij. Vetëm pak kohë më parë ai kishte deklaruar se Maria De Filippi e këshillon gjit
Rama i "mëson" Kledi Kadiut si kërcehet Napoloni (VIDEO-FOTO) Kryeministri Edi Rama organizoi mbrëmë një darkë për personazhe të botës së artit e kulturës të ardhur nga Evropa e Amer
Kledi Kadiu në Venecia, prezanton filmin “La Nave Dolce” Kledi Kadiu, balerini shqiptar që ka rritur sukses të madh falë pjesëmarrjes së tij në programet e Maria de Filipit, “Am
Vritet me armë një 37 vjeçar Një 37-vjeçar, i identifikuar si Ardian Kadiu, është vrarë me armë zjarri pasditen e sotme. Ngjarja e rëndë ndodhi në Fu