999 rezultate për

kaces

Mediat greke i thurin elozhe Ergys Kaçes Ergys Kaçe është bërë menjëherë një prej lojtarëve më të rëndësishëm të klubit të Panathinaikosit. Skuadra e shqiptar
Ergys Kaçe largohet nga PAOK-u për t'u rikthyer në Kombëtare E ardhmja e Ergys Kaçes është një prej temave të nxehta te PAOK-u, me karrierën e futbollistit që sipas të gjitha gjasav
Ti jap një këshillë Kaçes? De Biazi: I dhashë një miliard duar, tani një shkelm mu në… Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Giani De Biasi, mbetet pa dyshim një nga figurat më të dashura për shqipta
Zgjidhet përfundimisht e ardhmja e Ergys Kaçes Ergys Kaçe zgjidh përfundimisht çështjen e ekipit që do të aktivizohet për pjesën tjetër të sezonit. Ai do të mbetet te
De Biasi kërcënon Kaçen dhe zbulon të vërtetën e sherrit "Sherri" mes Giani De Biasit dhe Ergys Kaçes ka zënë hapësirë të madhe në ditët e fundit në media duke shkaktuar shumë b
Presidenti grek kërkon largimin e Kaçes, ja shkaku "Klimë e keqe rreth Ergys Kaçes”. Ky është titulli i një shkrimi të publikuar në faqen greke “Sportdog.gr” ku theksohet
Agjenti i Kaces konfirmon: E kërkon Interi, por vlen 5 mln euro Interesimi i Interit për Ergys Kacen është i vërtetë. Diçka e tillë u konfirmua për mediat greke nga menaxheri i mesfush
Dortmundi pa yjet kundër Paok-ut të Kaçes PAOK-Borusia Dortmund do të jetë një nga sfidat më të nxehta të javës së dytë të fazës në grupe për Ligën e Europës. Në
Ja super goli i Ergys Kaçes, Shqipëri 1 - 0 Francë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të shënojë golin e epërsisë në fundin e pjesës së parë të ndeshjes miqësore, Shqipëri - Francë.
Shijoni super-golin e Ergys Kaçes (VIDEO) Në kampionatin grek, mesfushori i Kombëtares Shqiptare, Ergys Kaçe ka shënuar golin e avantazhit për skuadrën e tij PAOK
Supergol i Ergys Kaçes (VIDEO) Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Ergys Kaçe, ka shënuar një gol të bukur për PAOK-un në përballjen me skuadrën tjetër
Kush thotë që s'kishte dhunë?! Po fanella e Ergys Kaçes ç'punë ka në duart e serbëve?! (FOTO) Serbët mund të vazhdojnë të ankohen se ata nuk bënë gjë por videot dhe fotografotë mjaftojnë për të dokumentuar gjithçka
PAOK-u i Ergys Kaçes mundet 2-0 nga Guingamp (VIDEO) PAOK-u i Ergys Kaçes bie (2-0) në Francë përballë Guingampit. Grekët nuk mundën të nxirrnin një rezultat pozitiv teksa p
PAOK-u i Kaçes, ndal Interin PAOK-u dhe Interi janë ndarë në barazim 0-0 në miqësoren e luajtur në Selanik. Ndeshja ishte shume e vakët, dhe raste
Turqit pas Ergys Kaçes Pas interesimit pak muaj më parë të Besiktas për mesfushorin e kombëtares shqiptare, Ergys Kaçe, i cili luan për grekët
Shënon Lila, por fiton Paok-u i Kaçes Andi Lila mundi të shënojë në ndeshjen e fundit të kampionatit grek, pikërisht në derbin shqiptar me Paok-un e Ergys Kaç
PAOK, trajneri në krah të Ergys Kaçes Ndërsa Ergys Kaçe po vuan presionin e madh në Greqi si pasojë e fotografisë me fanellën e UÇK-së që po trazon edhe karri
Berisha në "mbrotje" të Kaçes: O sa mirë me qenë shqiptar Ish -kryeministri Berisha reagon ndaj "stuhise raciste" të bërë gjatë ditëve të fundit ndaj futbollistit shqiptar që lua
Ergys Kaçe drejt Serie A Pas zhurmës së madhe që eksponentët e "Agimit të Artë" bënë në lidhje me foton e talentit të Kombëtares shqiptare Ergys
Kaçe injoron komisionin disiplinor, PAOK: I kemi dhënë leje Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ergys Kaçe, nuk ka dalë te enjten në mesditë, ashtu siç ishte paralajmëruar, para ko