999 rezultate për

kaceli

Foto ekskluzive të Albeu.com nga ndeshja Juventus - Manchester United (FOTO LAJM) Ndeshje interesante po zhvillohet ne Juventus Stadium mes Juventusit dhe Manchester Unitedit. Ndeshje e vlefshme ne Lige
Albeu.com sjell nga Torino momentet e "çmendurisë" së Mihajloviç me stafin (FOTO LAJM) Sinisa Mihajloviç shpërtheu mbrënë në ndeshjen Torino-Sassuolo, të fituar nga torinezët me rezultatin 3-0, duke u ulërit
Lëviznin me automatik poshtë xhupit, arrestohen dy të rinj në Tiranë Dy persona u arrestuan kuadër të operacionit të koduar “Prita”, pasi lëviznin me automatik. Shërbimet e Komisariatit
Gjendet i pajetë 30-vjeçari në Burrel, dyshohet të ketë rënë nga shkëmbi Një 30-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në Burrel. Policia bën me dije se viktima është Arben Kaceli nga X