999 rezultate për

kace

ZYRTARE/ Ergys Kace firmos me kundërshtarët e PAOK Ergys Kaçe është edhe zyrtarisht futbollist i Arisit të Selanikut. Mesfushori i kombëtares së Shqipërisë, Kaçe, ka ve
Ergys Kaçe kontaktohet nga klubi i njohur grek Futbollisti i Shqipërisë Ergys Kaçe mund të luajë me ekipin e Arisit të Selanikut. Mesfushori 27-vjeçar kërkohet nga klu
"Kur dola me UÇK-në? Si të kisha vrarë njerëz", Kaçe tregon padrejtësinë greke: Më mbrojti presidenti Ergys Kaçe është një nga lojtarët që nuk i ka marrë karrierës atë që meriton, bazuar në aftësitë që zotëron. Huazime të
Ergys Kaçe do ti jap fund eksperiencës në Greqi, sinjale nga Gjermania E bujshme nga Greqia. E ardhmja e Ergys Kaçes mund të jetë në Gjermani. Mesfushori shqiptar i cili aktualisht luan si i
Kaçe kërkon prishjen e kontratës me klubin grek, zbulohen prapaskenat me mesfushorin kuqezi (FOTO LAJM) Ergys Kaçe kërkon zyrtarisht prishjen e kontratës me kampionët në fuqi të Greqisë, PAOK. Mediat greke kanë raportuar
Xhaka u largua nga Kombëtarja, pritet përgjigja e Kaces Taulant Xhaka nuk do të vijë në grumbullim me Kombëtaren dhe emri në listën e pritjes është ai i Ergys Kaçes. Mesfush
39 trupa të pajetë, kush është shqiptari që tentoi t'i fuste emigrantët në Britani për 17 mijë paund personin (FOTO LAJM) Një trafikant njerëzish ka qeshur me fatin e 39 emigrantëve të gjetur të vdekur në kamionin frigoriferik duke thënë: “ës
Edi Reja fton në kombëtare Ergys Kaçen dhe lojtarin e Partizanit Shqipëria do të luajë dy ndeshjet e radhës në muajin tetor, atje ku do të përballet ndaj Turqisë dhe Moldavisë. Shumë nd
Ergys Kaçe ''çmend'' grekët, i detyron të këndojnë shqip (VIDEO) Ashtu siç ndodh gjithmonë, kur një lojtar transferohet në një ekip tjetër, prezantohet para shokëve me një këngë. Klubi
Kaçe detyron grekët të këndojnë shqip: Të ka lali shpirt… (VIDEO) Tek ekipi i PAOK-ut, duket se e dinë mjaft mirë si të heqin pak mendjen nga përgatitjet e lodhshme të prag-sezonit të ri
Obeziteti shkaktar i disa llojeve të kancerit Obeziteti shkakton në shumë raste katër lloje të kacereve më të zakonshme në Britani të Madhe sesa pirja e duhanit, rapo
Kaçe feston 26-vjetorin, shokët e skuadrës i jepin "breshëri" shuplakash (VIDEO) Mesfushori i Kombëtares Shqiptare, Ergys Kaçe feston sot 26-vjetorin e lindjes, moshë që e gjen sërish në skuadrën ku u
Kualifikueset e "Euro 2020", Berisha e Kaçe besojnë te fitorja (VIDEO) Kombëtarja shqiptare do të luajë të shtunën sfidën me Islandën për kualikueset e "Euro 2020". Nën drejtimin e Edy Rejas,
Ergys Kaçe largohet nga Panathinaikos, rikthehet te Paok Nëpërmjet një postimi në Instagram, mesfushori i Kombëtares, Ergys Kaçe, deklaron se e ka mbyllur aventurën e tij me Pan
Një furgon godet avionin e Merkel Një fanse e Angela Merkel kërceu nga furgoni isaj që të bënte një foto me kancelaren gjermane. Mirëpo ajo harroi të vend
Foto ekskluzive: Momentet më pikante të supersfidës Juve-Atletico (FOTO LAJM) Juventusi u kualifikua për në çerekfinale të Ligës së Kampioneve teksa trumfoi 3-0 në "Alianz Stadium" kundër Atletico M
Ergys Kaçe i pafat por gjuajtja spektakolare e tij çmend rrjetin (VIDEO) Mesfushori i përfaqësueses së Shqipërisë, Ergys Kaçe që aktivizohet në kampionatin grek me skuadrën e Panathinaikos isht
Ergys Kaçe dhuron “magji” në kampionatin grek (VIDEO) Mesfushori i Komëtares, Ergys Kaçe po kalon një formë të shkëlqyer në kampionatin grek me fanellën e Panathinaikosit, du
Ergys Kaçe shënon gol për Panathinaikosin (VIDEO) Ergys Kace futbollisti i kombëtares shqiptare sapo ka shënuar gol në kampionatin grek, teksa po luhet sfida mes Ofi Cr
Ergys Kaçe shënon supergol në derbin e Athinës (VIDEO) Pas Eros Grezdës, një tjetër futbollist i kombëtares kuqezi, Ergys Kaçe tregoi sot se gëzon një formë mjaft të mirë, pas