999 rezultate për

kacani

Tenori shqiptar emocionon në kohë karantinë, këndon për Arbërinë (VIDEO) Tenori Klodjan Kaçani është një nga figurat shqiptare që ka ecur para me talentin e tij dhe që na nderon nëpër operat më
Arrestohet ish-kryetari i Komunës së Kaçanikut Të shtunën është arrestuar ish-kryetari i komunës së Kaçanikut, Xhabir Zharku, shkruan Indeksonline. Mësohet nga buri
Humb jetën Drejtori i Sigma Kosovë, Z. Roland Kaçani Pak ditë më parë, në një aksident, humbi jetën një prej drejtuesve të kompanisë Sigma, Roland Kaçani. Roland Kaçani p
E përplasi kamioni, vdes burri në Kaçanik Ka vdekur një person si pasojë e një aksidenti i cili ka ndodhur dje në mëngjes në Kaçanik. Policia e Kosovës njofton
Aksident në Kaçanik, dy veta bëhen për spital Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Kaçanik, ku si pasojë e kësaj lëndime trupore kanë pësuar dy persona Ras
Mbolli hashash në ballkon, policia kërkon paraburgim për Kaçanikasin Prokuroria Themelore në Ferizaj, ka paraqitur kërkesë në gjykatën e këtij qyteti për caktimin e masës së paraburgimit ku
Gruaja rome që po dhunohet shfaqet në Kaçanik, këtë herë i japin kafe Gruaja rome e cila u sulmua gjatë dy ditëve të kaluara, është pritur në një kafene të Kaçanikut, me kafe dhe nën shoqëri
Kaçanikasi kapet me 10 pistoleta në makinë Një person është arrestuar në Ferizaj, pasi të njëjtit pas kontrollit në veturën e tij i janë gjetur dhe konfiskuar dhje
Thaçi i thotë "komandant" njeriut që iu fsheh drejtësisë Presidenti Hashim Thaçi është takuar sot me ish-bashkëpartiakun e tij, Xhabir Zharkun, pas shatë vitesh, pasi që ky i fu
Mbyllet rruga Kaçanik – Hani Elezit në kufi me Maqedoninë Ministria e Infrastrukturës së Kosovës informoi se për shkak të kryerjes së punëve ndërtimore në autostradën Prishtinë –
Mbyllet rruga Kaçanik-Hani i Elezit Rruga nacionale Kaçanik-Hani i Elezit do të mbyllet nga e shtuna deri të martën, për shkak të punimeve që do të bëhen në
Një person është therur me thikë në Kaçanik Vetëm pak minuta më parë një person është thërur me thikë në qytetin e Kaçanikut, shkruan Albeu.com Për momentin nga
Kujdes, mbyllet rruga Kaçanik-Hani i Elezit Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit njofton publikun se për shkak të aktiviteteve ndërtimore në urën 407, për si
Kaçaniku shpenzon nga paratë e qytetarëve 50 mijë euro për lap-topa Më datën 17 të muajit të kaluar, drejtuesit e Komunës së Kaçanikut kurorëzuan edhe kontratën e fundit për vitin që shkoi
Kujdes, rruga Kaçanik-Hani i Elezit vazhdon të jetë e mbyllur Vazhdon të jetë e mbyllur pjesërisht rruga nacionale Kaçanik – Hani i Elezit, bën të ditur Ministria e Infrastrukturës p
Kujdes, mbyllet rruga Kaçanik – Hani e Elezit Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është
Kaçaniku reagon i pari dhe djeg produktet serbe (VIDEO) Disa banorë të Kaçanikut kanë djegur disa produkte serbe mbrëmë dhe kanë xhiruar këtë veprim. Sipas tyre, kjo vjen pa
Fshatrat e Kaçanikut mbulohen nga dëbora, çfarë pritet në vijim Shumë pjesë të vendit janë zbardhur sot nga bora që nisi natën e mbrëmshme. Të reshurat sporadike të borës kanë vazhdua
Arrestohet i riu në Kaçanik, qëlloi me armë Në fshatin Kovaqec të Kaçanikut kanë ndodhur dy raste të gjuajtjeve me armë zjarri. Hetuesit policor kanë ndërmarrë v
Këto armë dolën nga një shtepi në Kaçanik Një sasi e madhe e armëve është gjetur nga policia gjatë kontrollit të një shtëpisë të pabanuar në fshatin Korminjan i U