999 rezultate për

kabashi

Kabashi: Komandanti më dha urdhër të vrisja këtë gazetar Shefqet Kabashi, ish-luftëtar në Dukagjin dhe ish-i burgosur në Dubravë, si dhe i ftuar në Hagë për të dëshmuar në gjyki
Si eskaloi situata kur Kabashi i akuzoi si tradhëtarë Hajredin Kuçin dhe Nait Hasanin Në 20-vjetorin e masakrës që forcat serbe orkestruan ndaj të burgosurve në burgun e Dubravës, situata eskaloi kur ish-i
Poezia prekëse e Mirush Kabashit: O vëllezër shqiptarë, njëri tjetrin mos e hani Aktori i njohur Mirush Kabashi përmes vargjeve të një poezie patriotike ka përcjellë një mesazh në formë apeli për polit
Anna Kabashi nuk njihet më prej fotoshopit (FOTO LAJM) Anna Kabashi është shpesh pjesë e mediave rozë e komenteve në rrjete sociale. Artistja nga Peja që mori famë nga shoë
Futbollisti shqiptar bën aksident të rendë, dy të plagosur Pas shumë dështimesh në futbollin italian, shqiptari Elvis Kabashi u transferua te Dinamo e Bukureshtit. Klubi rumun
40 milion euro, talenti shqiptar rinovon me Barcelonën Mesfushori i talentuar i Kosovës, Labinot Kabashi ka rinovuar kontratën me Barcelonën deri ë vitin 2021. Pas këtij ri
Shqiptari që ndihej italian, sot refuzohet nga të gjitha klubet “Prindërit e mi kanë lindur në Shqipëri, unë kam lindur në Itali dhe ndihem italian”. Mjafton kjo fjali për të përshkrua
Mirush Kabashi nuk tërhiqet: Teatri, Meka e kulturës shqiptare! Artistët nuk kanë ndërmend që të tolerojnë shembjen e Teatrit dhe për këtë organizojnë cdo ditë takime ku aktorët mbajnë
Çuli ngjall reagime të forta pas sulmit të ashpër ndaj Mirush Kabashit Drejtori i rikonfirmuar i Teatrit Kombëtar Henvin Çuli, ka sulmuar ashpër aktorin Mirush Kabashi. Me fjalët, mashtrue
Mirush Kabashi i prerë për Teatrin: Qeveria ka afat deri të premten! Aktori i njohur Mirush Kabashi ka deklaruar në News24 se qeverisë artistët i kanë lënë deri të premten afat kohor, dhe s
Mirush Kabashi për teatrin: Rama, i kapur nga mafia e ndërtimit Artisti i mirënjohur Mirush Kabashi ka reaguar ashpër ndaj planit të qeverisë dhe Bashkisë së Tiranës për të prishur Tea
Ana Kabashi: Dua pasaportë shqiptare Së fundmi kërkesat për të qenë shtetas shqiptar janë shtuar shumë. Tashmë listës së gjatë i është shtuar edhe një këngët
Artistit të mirënjohur Mirush Kabashit i katërfishojnë pensionin social Artistit të mirënjohur Mirush Kabashin është vendosur ti rritet pensioni. Në këtë vendim thuhet se aktori përveç pens
Kë do ta mbështesin LDK dhe AAK në Prizren? Flasin Kabashi dhe Baxhaku Kandidatët për kryetar të Prizrenit, të cilët mbetën jashtë garës për raundin e dytë, nuk kanë vendosur se kë do ta përk
Mirush Kabashi tregon vështirësitë e jetës: M'u prenë ëndrrat në mes Aktori shumë i mirënjohur Mirush Kabashi ishte i ftuari i radhës në emisionin “Rudina”, në Tv Klan. Kabashi rrëfeu f
Arrestohet futbollisti shqiptar në Itali Elvis Kabashi arrestohet nga policia italiane pas një aksidenti automobilistik në të cilin ish-futbollisti i Juventusit
Ish-futbollisti kuqezi i Juventusit aksidenton tre persona me makinë, zbulohet shkaku Elvis Kabashi, është futbollisti që pretendonte si ishte shumë i mirë për të luajtur për Shqipërinë dhe se Italia do t’i
Fillon restaurimi i shtëpisë së familjes Kabashi në Prizren Qendra Rajonale për Trashëgimi Kulturore në Prizren në kuadër të zbatimit të projekteve për ndërhyrje konsoliduese, rest
Ja momenti i sulmit ndaj aktivistit Agron Kabashi (VIDEO) Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar një video në të cilën tregohet sulmi ndaj aktivistit Agron Kabashi më 22 mars, menjëhe
Aktivisti i VV-së sulmohet me shufra hekuri Policia e Kosovës ka konfirmuar se mbrëmë në rrugën "Muharrem Fejza" është sulmuar aktivisti i Vetëvendosjes, Agron Kaba