999 rezultate për

kabaeva

Vuan nga sëmundja e rrallë, Putin drejt largimit nga posti (VIDEO) Presidenti rus, Vladimir Putin do të largohet nga posti në janar 2021 për shkak se vuan nga sëmundja e Parkinsonit. K
E dashura e Putinit bëhet sërish nënë Normalisht, lindja e binjakëve është një arsye për të festuar. Madje, kur njëri prej prindërve është kreu i qeverisë dhe
Ish e dashura sekrete e Vladimir Putin lind binjakë (FOTO LAJM) Alina Kabaeva, e cila raportohet se është partnerja prej shumë kohësh e Vladimir Putin, ka lindur kohët e fundit binjakë
Ja si e ruan të dashurën Putini (FOTO-LAJM) Publikimi i disa fotove të cilat tregojnë disa truproja të cilët mbrojnë të dashurën e Presidentit rus Vladimir Putin, A
A është kjo e dashura e Putinit? E përfolura si e dashura e Vladimir Putinit, Alina Kabaeva ka postuar një fotografi në Instagram, e cila shkaktoi debat
Putin, dy fëmijë me ish-kampionen e gjimnastikës? Presidenti Vladimir Putin ka fëmijë me ish-kampionen e gjimnastikës ritmike, modele dhe tashmë parlamentare, Alina Kabae