999 rezultate për

kĂtu

Ndahet nga jeta mjeshtri i zërit në Radio Tirana Është ndarë nga jeta mjeshtri i zërit në Radio Tirana, Kristaq Katundi. Lajmi bëhet i ditur përmes një postimi në rrjete
"Bën kjo katunarja sikur ç'ka bërë", Arbana turpëron vajzën që i nisi gabimisht mesazhin (FOTO LAJM) Ky Instagrami i mirë dhe argëtues, por shumë i ndërlikuar. Sa herë keni ngatërruar mesazhet dhe ia keni dërguar personit
Koronavirusi i merr jetën ish-deputetit të PD-së COVID-19 i ka marrë jetën ish-deputetit te PD, Bedri Çollaku, i cili ishte i shtruar prej disa javësh në spital. Lajm
"Zhdëpi" në dru gruan dhe kunatin, arrestohet vlonjati Një 29 vjecar nga Vlora është arrestuar pasi rrahu bashkëshorten dhe kunatin e tij ndërsa mbeten të paqarta arsyet e kon
Tërhiqet Macron: E kuptoj tronditjen e myslimanëve mbi karikaturat e profetit Presidenti francez Emmanuel Macron thotë se ai i kupton ndjenjat e muslimanëve të cilët janë të tronditur nga shfaqja e
Kishin bërë drogën gati për shitje, si e pësuan dy mirditorët Dy persona janë arrestuar nga policia e Lezhës, pasi akuzohen për kultivim dhe shitje të lëndëve narkotike. Policia t
Plas "live" mes Murrizit dhe Mërtirit: Me këto batutat 2 lekëshe ik rrej katundarët e Myzeqesë Deputeti Myslim Murrizi është përplasur ashper mbrëmjen e sotme me analistin Ergys Mërtiri gjatë një debati politik në e
"Katundarin do e kalbnin në burg", Artan Hoxha reagon për lirinë e Fjolla Morinës Lirimi i këngëtares Fjolla Morina ka ngjallur reagime të forta në Shqipëri. Gazetari Artan Hoxha ishte i ftuar në emi
"Armët në Kishë i ka futur Sigurimi", fjalët e ish-hetuesit që u pushkatua për shpërndarje traktesh Publikohet historia e panjohur e Pjerin Kçirës nga qyteti i Shkodrës i cili menjëherë pas mbarimit të Luftës u mobilizua
"Katunari Gangsta", Bes Kallaku sjell një tjetër hit (VIDEO) Artisti Bes Kallaku publikoi këngën e re KTG ose Katunari Gangsta. Kësaj here ai i këndon historisë së tij, ku nuk mu
Tetë karikatura ironike rreth botës moderne që mund të lënë "shije të hidhur" (FOTO LAJM) Çdo ilustrim nga Davide Bonazzi tregon një histori që mund të bëjë që dikush të reflektojë mbi gjendjen e botës sot.
Rrëfimi i dhimbshëm: Koçi Xoxe i premtoi nënës se do i falej jeta, por si e pushkatuan Kjo eshte historia e panjohur e Zalo Xhomaqit nga rrethi i Kolonjës, i cili pasi diplomua në Liceun Francez të Korçës, g
Arian Çani ironizon heshtjen e amerikanëve për Teatrin: Kanë njeriun e duhur në krye të katundit Moderatori dhe gazetari i njohur Arian Çani ka ironizuar të gjithë ata që janë zhgënjyer pasi nuk pati një reagim nga am
Vajza e Bes Kallakut që vrapon pas deleve do t'ju shkrijë së qeshuri: Katunarja e babës (VIDEO) Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, vajza e Bes Kallakut e dashuron fshatin. Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar
Rama: Ndarja e Kosovës, u gatua në një kuzhinë katunareske Kryeministri Rama e ka cilësuar diskutimin për ndarjen e Kosovës, si mjaft absurd. Madje ai ka mohuar mbrëmjen e sotme q
Dëshmia e djalit të ish-ministrit të Zogut: Si e pushkatuan vëllain tim me 8 të tjerë të grupit "Bashkimi Demokrat" Publikohet historia e panjohur e Abdurrahman Dibrës me origjinë nga Dibra e Madhe, i cili pasi u diplomua për Shkencat P
Pas dhjetra videove nga Miami, Alketa përballet me ndjekësit: Si katunarët në Tiranë (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu po i kalon këto ditë në Miami, Florida ku duket se po argëtohet shumë, dhe ka postuar dhjetra foto dhe vid
9 vite nga "21 janari", Artan Hoxha: Kostumet janë spërkatur me gjakun e shqiptarëve Ditën e sotme bëhen 9 vite që nga demontrata e 2011 në Bulevard. Në 21 janar humbën jetën 4 persona të cilët u qëllua
Shpërthen bombola e gazit në një byrektore, plagoset pronarja Një bombël gazi ka shpërhyer në një byrektore në zonën e Yzberishtit në Tiranë. Si pasojë ka mbetur e plagosur lehtë
Rama nuk i lë batutat: Si katunar që jam, nesër do sjell hudhrat Kryeministri Edi Rama ka thënë fjalët më të mira për spitalin e ri të Kirurgjisë, Frederik Shiroka”. Në ceremoninë e