999 rezultate për

kĂto

Rashica ishte shumë pranë kalimit tek Napoli, por pashaportat e penguan Milot Rashica është kthyer përsëri në vëmendjen e klubeve më të mëdha europiane pas paraqitjeve të fundit me Vitesen. Me
Para se të afrohet merkatoja, dy agjentët më të mëdhenj përballen për talentin Dy super agjentët Mino Raiola dhe Jorge Mendes janë në garë kokë më kokë për të siguruar yllin e Tottenhamit, Dele Allin
Wenger: Pas mbylljes së merkatos, negociatat për rinovim me Ozili ngecën Arsene Wenger ka thënë se janë ngadalësuar bisedimet për rinovimin e kontratës me Mesut Ozilin. Ozil është në fund t
Gazetari i COPE-s zbulon ofertën e bërë gjatë verës nga Barcelonës për Marco Asensio Miguel Ángel Díaz, gazetar i COPE ka zbuluar një prapaskenë nga merkato verore e cila përfundoi në muajin e kaluar. D
Ndodh edhe kjo/ Gjen dy armë zjarri në shtëpi Policia e Kosovës njofton se një banor në lagjen Dardania të Prishtinës duke renovuar banesën ka gjetur rastësisht 2 arm
Kamza mbylli një merkato rekordesh me plot 35 lëvizje Afroi 18 lojtarë dhe largoi 17 të tillë. Kjo është çmenduria e Kamzës në merkaton e verës. Klubi i rikthyer në Kategorin
Lewandowski kritikon Bayernin: Duhet të shpenzojë më shumë Robert Lewandowski kritikon Bayernin për mënyrën sesi ka lëvizur në merkato gjatë kësaj vere. James Rodriguez, Corentin
Milan ka gati goditjet super të mëdha në merkato, por fillimisht duhet kualifikimi në Champions Sipas Tuttosport, Milan ka filluar të mendojë për emrat e rinjë të merkatos për verën e ardhshme. Kuqezinjtë nuk do t
Chelsea ka gati marrveshjen pĂ«r Griezmanin duke pĂ«rfshirĂ« Costan Chelsea ka gati planin pĂ«r transferimin e Antoine Griezmann. GjatĂ« kĂ«saj verĂ« “BlutĂ« e LondrĂ«s” tentuan tĂ« transferonin
Juventus shpenzon miliona në merkato vetëm për "rezerva" Juventusi ka goditur në afatin kalimtar veror duke blerë shumë lojtarë të njohur. Max Allegri kishte kërkuar përforcime
Interi i varfër në shpenzimet e merkatos por jo me numrin e tifozëve në stadium, kalon Milanin Duket se entuziazmi dhe besimi në shtëpinë e Interit po rritet në mënyrë sensacionale. La Gazzetta dello Sport shkrua
Presidenti i UEFA-s: Do shkurtojmĂ« afatin e merkatos "Jam nĂ« favor tĂ« shkurtimit tĂ« kohĂ«s sĂ« merkatos verore”. Ky Ă«shtĂ« qĂ«ndrimi i presidentit tĂ« UEFA-s, Aleksander Ceferin
Mahrez dĂ«shtoi tĂ« bashkohej me njĂ« ekip qĂ« nuk u pĂ«rfol gjatĂ« merkatos Riyad Mahrez ishte shumĂ« pranĂ« kalimit tek Man. United nĂ« kĂ«tĂ« merkato. “Daily Star” zbulon se fantazisti algjerian k
Lista e ekipeve që shpenzuan më së shumti në këtë merkato (FOTO LAJM) Tashmë edhe zyrtarisht në Top 5 kampionatet me të forta në botë është mbyllur tregu i transferimeve. Manchester City ësh
Zbuloni sa fitoi Monaco nga shitjet në këtë merkato Skuadrat e mëdha europianë, përgjatë merkatos që sapo u mbyll, patën si destinacion të preferuar Monacon. Tek ekipi nga
Daja i vetëdijshëm për fatin e Skënderbeut në Europë: Do e provojmë, por nuk e kalojmë grupin Ilir Daja nuk ka asnjë peng nga merkato. Trajneri i Skënderbeut është i kënaqur me blerjet e bëra, megjithatë thekson se
Deputeti katolik provokon rëndë myslimanët (FOTO LAJM) Histeria ndaj myslimanëve me indicie pretendimin se dje u mbulua busti i Skëndërbeut po merr përmasa të rrezikshme.
Gazzette dello Sport zgjedh ekipin me merkaton më të mirë dhe më të dobët U përfol Lema, Mbappe, Benezema, Belotti, Lacazzete, dhe disa të tjerë dhe embylli me vetëm Lacazzete dhe duke larguar W
Presidenti i UEFA-s: Po i shqyrtojmë këto "bamirësit" e PSG-së Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin në intervistën e tij të fundit ka ironizuar me strategjinë e merkatos së Paris S
Barcelona përballet me zemërimin e tifozëve, Dembele nuk mjaftoi Barcelona ka prauar se kjo merkato ka dhuruar fryte të kalbura. Sekretari teknik Robert Fernandez dhe drejtori sport