999 rezultate për

kĂti

Babë e bir vjedhin dhe sulmojnë avokatin, por historia nuk mbaron me kaq... Dy shqiptarë, babë e bir, po merren në pyetje në stacionin e policisë në Mesagne, pas një vjedhje dhe sulmit ndaj një av
U kap me 1 ton drogë, avokati i Arvisit: I pafajshëm, do të martohet më 27 gusht : Arvis Muça është liruar nga burgu. Ai u arrestua disa javë më parë me grupin e trafikantëve të 1 ton kanabis sativa.
Nuk ta besoni kush Ă«shtĂ« e dashura e “Kimikatit” (FOTO LAJM) Filloreta Raci e njohur si Fifi nĂ«pĂ«r intervistat e saj kur Ă«shtĂ« pyetur pĂ«r jetĂ«n private, gjithmonĂ« Ă«shtĂ« deklaruar si
E dashura pĂ«r pak iu hodh nga kati i tretĂ«, italiani trondit me dĂ«shminĂ« e tij ËshtĂ« zbardhur dĂ«shmia e italianit, tĂ« dashurit tĂ« vajzĂ«s 28-vjeçare e cila tentoi tĂ« vetĂ«hidhej nga ballkoni nĂ« zonĂ«n e
Bie nga kati i tretë, vajza 6 vjeçare lufton për jetën  Dje rreth orës 18:45 në qytetin e Strugës një vajzë 6 vjecare nga Australia është rrëzuar nga kati I tretë i shtëpisë fa
U hodh nga kati i gjashtë, policia jep detaje për 51-vjeçarin nga Gjakova Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë për hedhjen e një personi nga kati i gjashtë i banesës në Gjakovë. Zyrtarë
"Katimerini": Me nënshkrimin e Marrëveshjes Maqedoni-Bullgari, ekuilibri i Ballkanit po ndryshon Marrëveshja për fqinjësi të mirë dhe bashkëpunim, të cilën javën e kaluar në Shkup e nënshkruan kryeministrat e Maqedoni
Unikatil poston testin e tij të ADN-së, habit shumë me arsyen (FOTO LAJM) Unikatili mundohet që gjithmonë që të rezervohet në daljet e tij dhe deklaratat publike. Kështu postimi I tij i fund
Nuk është fejuar!? Floriana Garo tregon të vertetën në lidhje me avokatin Vetëm pak më javë më parë, lajmi se Floriana Garo ishte gati një çudi pasi askush nuk e dinte edhe të lidhur. Floria
Costa zgjedh rrugën ligjore për tu larguar nga Chelsea Duke folur për EFE, Ricardo Cardoso, avokati Diego Costa ka treguar mënyrën të cilën është i gatshëm të ndjekë klienti i
Martin Shkreli rrezikon 20 vjet burg, avokati i tij: Ai është një gjeni Një juri do të fillojë diskutimet të hënën në gjyqin për akuzat për mashtrim të letrave me vlerë kundër sipërmarrësit Ma
Tmerr në Elbasan, fëmija ngec në banesë por... Një fëmijë 5-vjeçar kishte mbetur i mbyllur brenda në banesë sot, duke alarmuar prindërit. Sipas bluve, në katin e 6-
Pasojat e pushkatimit dhe internimit te fëmijët e diktaturës E gjithë çmenduria e qindra burgosjeve e pushkatimeve merrte një farë arsyeje për shkak të kundërshtisë së hapur që mund
Ngjarje shokuese në Tiranë, gruaja hidhet nga kati i 3 i pallatit dhe humb jetën Një grua i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike këtë mbrëmje në Tiranë duke u hedhur nga lartësia në pallatin ku banon
Arrest me burg pĂ«r autorin e atentatit nĂ« ShkodĂ«r, avokati: Shtrojeni nĂ« psikiatri Gjykata e ShkodrĂ«s ka vendosur sot masĂ«n e sigurisĂ« ‘arrest me burg’ pĂ«r 25-vjeçarin Aurel Ahin, i arrestuar pĂ«r atentat
Mijallkov: Jam i sigurt nĂ« pafajĂ«sinĂ« time “Fakti qĂ« i akuzuari, Sasho Mijallkov, ka njĂ« shtĂ«pi nĂ« Çeki, krijon rrezik pĂ«r ikjen e tij”, theksoi prokurorja Lençe R
Avokati shpërthen për listën, Rama: Shëndet e gjithë të mirat! Pas publikimit të listës së Ramës për 101 zyrtarët, komentuesit kanë shpërthyer në Facebook. Por një komentues shkru
Kuvendi vazhdon nesër seancën për shkarkimin e kryeprokurorit Kuvendi i Republikës së Maqedonisë nesër në ora 12:00 do të vazhdojë seancën e gjashtë në kuadër të së cilës deputetët d
Sherr me të dashurin, 19-vjeçarja hidhet nga kati i 8-të i pallatit Detaje të reja janë zbardhur nga fqinjët e 19-vjeçares në Fier e cila u hodh nga kati i 8-të i një pallati. Hetimet
30 vjeçarja nga Kumanova hidhet nga kati i tretĂ« i banesĂ«s NjĂ« grua 30 vjeçare nga Kumanova Ă«shtĂ« hedhur mbrĂ«mĂ« nga kati i tretĂ« i shtĂ«pisĂ«, nĂ« rrugĂ«n “Govedarski pat”. 30 vjec