999 rezultate për

kĂrkuar

Cilat janë 10 aplikacionet më të shkarkuara në Android Dhjetë aplikacionet Android më popullore në planet kishin një statistikë të kombinuar shkarkimi prej 300 milionë. Sip
Super e dashura e Ronaldos mbetet pa puna, ja pse e kanë shkarkuar (FOTO) E dashura e re e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka humbur punën javën e fundit. Bukuroshja iu bashkua Prada-s, v
Shkarkohet Klosi si ministër, ja pse u vonua 2 herë për të Për shkarkimin e ministrit të Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi u desh të bëhen dy votime në Kuvend. Fillimisht votim
Rama: Nuk kam shkarkuar Tahirin dhe asnjë prej ministrave Kryeministri Edi Rama ka folur për shkarkimin e 4 ministrave, një lëvizje kjo e papritur e ndërmarrë teksa protesta e op
Ja çfarë bën Saimir Tahiri pas shkarkimit si ministër (FOTO LAJM) Saimir Tahiri, ish-ministri i Brendshëm, tashmë i shkarkuar nga Edi Rama te shtunën, vijon te qëndrojë ne zyrën e tij ne
Flet Fatime Fetai: Nuk jam shkarkuar e as që kemi mosmarrëveshje me Janevën Prokurorja Speciale, Fatime Fetai në mënyrë kategorike ka kundërshtuar raportimet që u publikuan sot në disa media maqed
Berisha zbulon dokumentit që vërteton se Elvis Rroshi nuk është shkarkuar nga Rama Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një dokument i cili sipas tij vërteton faktin që Rama në të vërtetë nuk e ka
Nuhiu: Nuk kam shkarkuar asnjë ministër, koha e tyre mbaroi Ministri Agim Nuhiu, ka reaguar lidhur me komentet e djeshme për ndryshimet në Ministrinë e Punëve të Brendshme, ku ka t
Tre kompozitorët e njohur janë shkarkuar nga RTSH? Si është e vërteta Miratimi i strukturës së re të RTSH-së ka sjellë zhurmë të madhe sot për shkak të një akuze të ardhur nga Partia Demokra
Balla i përgjigjet Bashës: Je vetmi “lider” opozite që mbron një ministër të shkarkuar Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar ndaj deklaratës të bërë më herët nga kreu i PD-së, Lulzim Basha,
Reagon Ylli Manjani për shkarkimin nga kryeministri Rama Ministri Ylli Manjani ka reaguar në lidhje me lajmin për shkarkimin e tij, me një status në “Facebook”. Në statusin e
Ja zyrtarët që ka shkarkuar Donald Trump deri më tani Presidenti i ri i SHBA-ve, Donald Trump, vetëm pak ditë pas marrjes së detyrës, ka lëshuar një urdhër të përgjithshëm që
Përgjigjet Mustafa: Nëse Mariçi do ishte shqiptar, do e kisha shkarkuar me kohë (VIDEO) Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa, ka treguar për herë të parë arsyet e shkarkimit të Lubomir Mariçit. "Po e them so
PS mbledh Asamblenë për të shkarkuar Kokëdhimën (FOTO) Gjatë së premtes, PS do të thërrasë Asamblenë Kombëtare të saj për të bërë bilancin e vitit 2016. Në rend të ditës do të
"Super Mario Run" sensacioni i radhës, shkarkohet 2.8 milionë herë brenda një dite Mesa duket epoka e Pokemon Go përfundoi për t’i lënë radhën pasuesit “Super Mario Run”. Që në 24 orët e para, Super M
Mustafa punëson Stankoviqin e shkarkuar për keqpërdorime nga Qeveria Thaçi Në shtator të vitit 2008, Boban Stankoviq, ishte shkarkuar nga pozita e ministrit për Kthim e Komunitete nga kryeministr
Google prezanton aplikacionet më të kërkuara për vitin 2016 Google ka bërë të ditur për publikun aplikacionet më të shkarkuara nga Play Store për vitin 2016. Aplikacioni “Duo” i
Luksemburgu: Spastrimet e Turqisë, reminishencë e nazistëve Ministri i Jashtëm i Luksemburgut ka bërë një deklaratë sa shokuese, aq edhe tronditëse për Turqinë, teksa është shprehu
Interi "ha" kokat e trajnerëve, ja kë ka shkarkuar që nga tripleta (FOTO LAJM) Interi nuk është një shembull për t'u ndjekur në Itali veçanërisht në mënyrën si është sjell vitet e fundit me trajnerët
WeChat, përdorni aplikacionet pa i shkarkuar më parë WeChat ka filluar të testojë funksionin e tij Miniapp, ju mund të përdorni aplikacione të tjera brenda në WeChat. Zh
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.