999 rezultate për

kĂrkuan

E shkarkuan nga detyra, ish-zëvëndës ministrja shpall partinë e re feministe me bikini (VIDEO) Ish-zëvendës ministrja e shkarkuar e infrastrukturës në Ukrainë, Aleksandra Klitina, duket se e ka rimarrë veten nga shk
E shkarkuan, Vjosa Osmani kërkon të shohë votat e atyre që votuan (FOTO LAJM) Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, ka kërkuar nga Kryesia e LDK-së rezultatet e shkarkimit të saj nga pozita e nënkryet
"I djeg se e shkarkuan”, De Biasi shuplakĂ« Panuccit: E ka kujtesĂ«n e shkurtĂ«r, kthehem vullnetarisht te ShqipĂ«ria Xhani De Biazi bĂ«ri historinĂ« me KombĂ«taren shqiptare, ku bĂ«ri njĂ« arritje shumĂ« tĂ« madhe, siç ishte edhe kualifikimi nĂ«
Scolari zbulon se Drogba dhe Anelka e shkarkuan nga Chelsea Luiz Felipe Scolari ka zbuluar se prishja e marrëdhënieve me Didier Drogba dhe Nicolas Anelka çuan në shkarkimin e tij s
E shkarkuan nga fakulteti i Inxhinierisë, Seranaj: Shpresoj të korrigjohet gabimi Profesori Agim Seranaj është shkarkuar nga detyra e tij si zv/dekan i fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit. I ftuar n
U shkarkuan së fundi, dy klube të Premier League duan Pochettino dhe Emery Humbja 1-3 në shtëpi e së hënës, kundër Arsenalit, nuk kishte vetëm efektin e thellimit të krizës së identitetit: për We
Hajdari akuzon Bashën: Kush janë 3 emrat që më shkarkuan Deputetja Rudina Hajdari ka dalë sot në një konferencë për mediat, ku ka folur mbi shkarkimin apo dorëheqjen e saj nga g
E shkarkuan me votë, Rudina Hajdari s'pranon vendimin e demokratëve Pavarësisht shkarkimit, Rudina Hajdari nuk ka ndërmend të heqë dorë nga kryesia e grupit të PD. Pas njoftimit në rrj
"Ushtar" i Vis Martinajt: Kush është Santiago, polici që e shkarkuan pas disa ngjarjeve të dyshimta (FOTO LAJM) Santiago Malko është 26-vjeçari i cili u eliminua në një atentat me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në zonën e Kinostudio
Nga vajza e Zhejit te vĂ«llai i Çanit dhe djali i Zogajt. FamiljarĂ«t e vip-ave qĂ« u shkarkuan nga Cakaj Ministri i JashtĂ«m nĂ« detyrĂ«, Gent Cakaj ka marrĂ« vendimin pĂ«r tĂ« bĂ«rĂ« disa ndryshime nĂ« sektorin qĂ« mbulon. Fillimisht
Shkarkuan veten, opozita nxjerr një deklaratë të përbashkët Opozita e Bashkuar ka dalë me një deklaratë në lidhje me protestën e nesërme. Pasi dënojnë deklaratat e policisë dhe
Ky është formulari që deputetët e PD-së shkarkuan veten e tyre (FOTO LAJM) Pas vendimit unanim të marrë nga Këshilli Kombëtar i PD-së dhe fjalës së kreut Lulzim Basha, të gjithë deputetët e demok
Mamaqi nxjerr "zbuluar" RamĂ«n, ja pse u shkarkuan ministrat Kryeministri Edi Rama ishte i ftuar mbrĂ«mĂ« nĂ« emisionin ‘Xing me Ermalin’, ku Ă«shtĂ« pyetur ndĂ«r tĂ« tjera edhe pĂ«r largim
Del data, kur do të shpallë PS-ja kandidatët për kryebashkiakë Partia Socialiste ditën e sotme ka mbledhur përsëri kryesine e saj, ku mësohet se janë diskutuar shumë tema rreth strukt
“StudentĂ«t shkarkuan ministrat”, ZĂ«ri i AmerikĂ«s shkruan pĂ«r tronditjen e qeverisĂ« NĂ« ShqipĂ«ri kryeministri Edi Rama njoftoi tĂ« premten ndryshime tĂ« thella nĂ« kabinetin e tij qeveritar. Gjysma e ministra
Prokurori Trenova shpërthen ndaj atyre që e shkarkuan: Janë të paaftë Komisioni i Posaçëm i Apelimi ka lënë në fuqi vendimin e shkarkimit të prokurorit të Apelit të Tiranës, Gentian Trenova.
A e shkarkuan Hasanin për shkak të këtij sekretari që u pezullua si i paaftë? Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani që u shkarkua të mërkurën me kërkesë së partisë së tij, kishte marrë n
Pasi e shkarkuan shpërthen Hasani: Nuk bëra kompromis me të keqen Kanë kaluar dy ditë që prej se Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani u lirua nga detyra e tij nga partia pre
U shkarkuan nga Marku, çifti i ProkurorĂ«ve kundĂ«r ShqipĂ«risĂ« Çifti i prokurorĂ«ve, Dritan Gina dhe Rovena Gashi kanĂ« dĂ«rguar anikimim nĂ« GjykatĂ«n e Strasburgut, kundĂ«r procedurave tĂ«
Valë e madhe shkarkimesh në Turqi, hiqen nga puna 18 mijë persona, gazeta dhe televizione Autoritetet turke urdhëruan shkarkimin e më shumë se 18,500 punonjësve shtetëror, duke përfshirë zyrtarë të policisë, us