999 rezultate për

kĂrkova

Ramës i "vjen në majë të hundës" me komentuesit: Tahirin nuk e shkarkova, e ngarkova Kryeministri Edi Rama nuk i ka rezistuar tundimit per te sqaruar edhe komentuesit ne profilin e tij ne rrjetet sociale,
Flet Rama: Ja përse i shkarkova ministrat dhe cili është roli i Metës në vendim (VIDEO) Kryeministri Edi Rama sapo ka nisur komunikimin e tij javor me qytetarët nëpërmjet rrjetit sociale Facebook ku po shpjeg