999 rezultate për

kĂrkon

ZYRTARE/ Cagliari shkarkon trajnetin Eusebio Di Francesco Skuadra italiane, Cagliari, ka konfirmuar shkarkimin e trajnerit Eusebio Di Francesco. Skuadra italiane ka bërë të di
Google shkarkon themeluesen e intelegjencës artificiale (AI) Google ka shkarkuar themeluesin dhe bashkëdrejtuesin e njësisë së saj të etikës së inteligjencës artificiale, duke prete
Media spanjolle: Juve shkarkon Pirlon dhe emëron Zidane (VIDEO) Juventusi po monitoron situatën e Zinedine Zidane. "El Chiringuito" ka raportuar të martën se Juventusi po synon ta
ZYRTARE/ Chelsea shkarkon Frank Lampard Frank Lampard nuk është më menaxher i Chelsea. Lajmin e ka bërë të ditur klubi londinez përmes uebfaqes së klubit.
Nxiti protestat e dhunshme! Dhoma e Përfaqësuesve shkarkon Donald Trump Dhoma e Përfaqësuesve e Kongresit amerikan votoi mbrëmjen e sotme për ngritjen zyrtarisht të akuzave për shkarkimin e Pr
Hoti shkarkon për të dytën herë Ilir Murtezajn Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti, ka marrë vendim për shkarkimin e Ilir Murtezajt dhe riemërimin e Ekrem Hysenajt,
Pafund rezultate negative, Parma shkarkon Liveranin Fabio Liverani është shkarkuar nga Parma, kjo pasi që ka pasur mungesë të rezultateve pozitive. Me vetëm 2 fitore në
PĂ«rplasje me qeverinĂ«, QSUT shkarkon nga puna mjekun Ilir Allkja Qendra Spitalore Universitare “NĂ«nĂ« Tereza” ka larguar nga puna mjekun Ilir Allkja. Allkaj ka kritikuar disa herĂ« mĂ«nyrĂ«
Vetëm 4 ditë në detyrë, Grubi shkarkon Shpat Kasapin nga kabineti Ende pa u bërë një javë nga emërimi i tij si këshilltar, Shpat Kasapi u shkarkua nga pozita. Para katër ditëve u bë
PSG shkarkon Tuchel, ky pritet të jetë trajneri i ri (FOTO LAJM) Tomas Tuhel raportohet sot nga mediat se është shkarkuar. Stoli i gjermanit ka qenë gjithnjë në rrezik ndërsa këtë se
ZYRTARE/ Ballkani shkarkon trajnerin, Ismet Munishi Skuadra nga Suhareka, FC Ballkani e ka shkarkuar trajnerin, Ismet Munishi. Lajmin e ka konfirmuar për Kanal10 vetë M
Vjosa Osmani shkarkon Konsullin e Kosovës në Shqipëri Shkarkohet Konsulli i Republikës së Kosovës në Shqipëri, Halim Krasniqi. Konsulli është shkarkuar nga presidentja në
ZYRTARE/ Genoa shkarkon trajnerin Rolando Maran Klubi italian Genoa, ka shkarkuar trajnerin Rolando Maran pas rezultateve negative që ka pasur ekipi. Vetëm një fitor
Mediat angleze: Arsenali shkarkon Artetan, njihuni me pasuesin e tij Humbja nga Evertoni me rezultat 2-1 pritet t'i kushtojë me humbjen e vendit të punës trajnerit spanjoll Mikel Arteta.
"Kriza mbretërore"/ Schalke shkarkon sërish trajnerin, rikthehet një ekspert Sërish rokadë trajnerësh te klubi i Schalke 04, ekip që renditet në vend të fundit në Bundesliga. Klubi gjerman ka njof
Ndodh befasia, klubi i Premier League shkarkon trajnerin pasi ndali Man City West Brom ka shkarkuar trajnerin Sllaven Bilic, vetëm një ditë pas barazimit me Manchester City, shkruan Albeu.com. K
Fitoi konkursin e bukurisĂ«, Putin shkarkon nga detyra ushtaraken joshĂ«se (FOTO LAJM) NjĂ« ushtarake qĂ« fitoi konkursin e bukurisĂ« sĂ« GardĂ«s KombĂ«tare tĂ« RusisĂ«, ka thĂ«nĂ« se vetĂ«m ‘lakmia’ështĂ« arsyeja e shk
Basha: Rama është fajtori, pse nuk e shkarkon Lleshajn dhe Veliun? Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nga Vlora ku ishte pasditen e sotme, bëri përgjegjës Edi Ramën dhe Sandër
PSG shkarkon Tuchel, Leonardo gjen zëvendësuesin e tij PSG po mendon që të largojë nga drejtimi trajnerin Thomas Tuchel. Tekniku gjerman ka probleme me drejtorin sportiv L
Fshehu apartamentin në Tiranë, KPA shkarkon kreun e Gjykatës së Tropojës Kolegji i Posaçëm i Apelimit, ka lënë në fuqi vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për shkarkimin nga detyr