999 rezultate për

kĂrkojĂ

Presidenti i Olympiacos: Hasin duhej ta shkarkoja më herët Besnik Hasi pati një eksperiencë të shkurtër dhe mjaft të diskutuar në krye të skuadrës së Olympiacos, duke u larguar me
Mustafaj mbron Rulin: Do i shkarkoja krerët e degëve Ish­-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj ka folur në lidhje me përplasjen e Genc Rulit dhe kreut të PD­-së, Lulzim Basha