999 rezultate për

kĂrkoj

Kriza e Tottenham, "spurs" gati të shkarkojnë Mourinhon Julian Naglesmann është prioriteti kryesor i Tottenhamit për të zëvendësuar Jose Mourinhon nëse vendosin ta shkarkojnë k
Krahasime mes Solskjaer dhe Klopp, statistikat tregojnë se United nuk duhet ta shkarkojë norvegjezin Ole Gunnar Solskjaer është nën një presion të madh te Manchester United, sidomos pas humbjes 1-0 në shtëpi ndaj Arsenali
E zbulon Basha, Rama shkarkon kryebashkiaken e Durrësit? Sipas kryedemokratit Lulzim Basha, Rama do të shkarkojë nga detyra kryebashkiaken e Durrësit, kjo për shkak të aferës së
U shkarkua nga Rektori, reagon pedagogia Majlinda Keta Pedagogia Majlinda Keta ka reaguar pas vendimit të Rektorit të Universitetit të Tiranës për ta shkarkuar atë. Ajo tho
Rangnick pas "derës", Pioli mendon dorëheqjen para se ta shkarkojnë Zvonimir Boban mund të konsiderohet tashmë një ish drejtues i Milanit, sepse pas takimit të djeshëm me Administratorin e
Meta sfidon Ramën: Para se të më shkarkojnë, do i shkarkoj unë! A ka frikë Ilir Meta?! Presidentit Meta ka deklaruar se është i përgatitur për çdo skenar të maxhorancës e cila tashmë p
A duhet t’a shkarkojë Rama-Lefter Allën pas publikimit të videos duke konsumuar lëndë narkotike? Ditën e sotme në media është publikuar me shpejtësi të madhe, videoja ku kryebashkiaku i Bulqizës, një ndër bashkitë më
Guardiola i sigurtë: Largohem nga City vetëm nëse më shkarkojnë Pep Guardiola ka insistuar se do të vazhdojë të jetë trajner i Manchester City edhe për të paktën një sezon, pavarësisht
Tërbohet Valverde pas eliminimit, Barcelona pritet ta shkarkojë Atletico Madrid është finalisti tjetër në Superkupën e Spanjës pas Real Madridit. “Los Colchoneros” mposhtën Barcelo
Arsenali shpreson në shkarkimin e Ancelottit As Maurizo Pochettino as Massimiliano Allegri, Arsenali kërkon të zëvendësojë të larguarin Unai Emery me Carlo Ancelotti
Rama kërkon t'a shkarkojë, Meta "kërcënon": Bëhuni gati për dhjetorin e dytë! Meta i është përgjigjur interesit rreth asaj që se cili është qëllimi i tubimit të 8 Dhjetorit ndërsa ka suprizuar me de
Mustafaj: Meta ra pre e Ballës, maxhoranca është e verbër por mund ta shkarkojë Analisti dhe shkrimtari Besnik Mustafaj komentoi në rubrikën “Opinion”, në News24, përplasjet e fundit politike për ngri
Demokratët shkarkojnë nga pozicioni i rëndësishëm Rudina Hajdarin Rudina Hajdari është shkarkuar nga drejtimi i grupit Parlamentar demokrat në Republikën e Shqipërisë. Në vend të saj
Milan pritet të shkarkojë sot Giampaolo-n, del në skenë një emër shumë i njohur Aventura e trajnerit Marco Giampaolo nuk ka zgjatur më shumë se 5 muaj te Milani. Kuqezinjte kanë shkarkuar nga detyr
Keni frikë se do t'ju shkarkojnë? Meta habit me përgjigjen Komisioni i Venecias vlerësoi se Presidenti Ilir Meta ka vepruar në tejkalim të kompetencave të veta kushtetuese ndërsa
Manjani sfidon Ramën: Shkarkojeni Metën, a keni këllqe? "Ta shkarkojnë Metën të bien rehat. a kanë këllqe? Ta shkarkojnë" Ish-ministri Ylli Manjani ka sfiduar sonte hapur max
"Tërmet" te Shkëndija, kuqezinjtë shkarkojnë gjithë stafin teknik Shkëndija e Tetovës ka marrë një lajm vërtetë të beftë mbrëmjen e së shtunës (31 gusht). Skuadra shqiptare e cila garon
5 ndeshje në provë te Reali, tifozët "shkarkojnë" Zidanin Zinedin Zidan u rikthye për të shpëtuar Realin e Madridit, por 5 muaj më vonë, ekipi “galaktik” nuk e ka gjetur ende qet
Barcelona mohon zërat se do ta shkarkojë trajnerin Barcelona i ka hedhur poshtë spekulimet e shumta të së martës se klubi ka vendosur ta shkarkojë trajnerin Ernesto Valver
Zaev: Do t'i shkarkoj shumicën e ministrave Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka paralajmëruar ndërrimin e më shumë se një të tretën e ministrave të