999 rezultate për

kĂrkoi

Alfred Peza i nxjerr të palarat Ramës: E shkarkoi apo jo Xhafajn? Kryeministri Edi Rama nuk e ka pranuar kërkesën e Fatmir Xhafajt për dorëheqje nga posti i ministrit të Brendshëm.
Sot e shkarkoi nga detyra, por ja çfarë vlerësimi bënte në janar Marku për Hajdarmatajn Kryeprokurorja Arta Marku ka larguar nga detyra kryeprokurorin e Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmatajn, duke e zëvendësua
Bënë puç policor, Haradinaj shpjegon pse shkarkoi ministrin dhe shefin e AKI-së Kryeministri Ramush Haradinaj ka kumtuar zyrtarisht shkarkimin nga detyra të shefit të AKI-së Driton Gashi dhe Ministrit
E shkarkoi nga prokuroria e Durrësit, Marku bën lëvizjen e radhës për Gjanën Prokurorja e Përgjithshme Arta Marku ka bërë sërish lëvizje të rëndësishme. Mësohet se prokurori Agron Gjata është tr
Dreka e gabuar e Meçollarit, pse e shkarkoi Imami Presidenti i Republikës Ilir Meta po verifikon kandidaturën e Artur Meçollarit si pjesë e grupit negociator të marrëvesh
Rama e shkarkoi nga puna si drejtor, këngëtari i njohur braktis Shqipërinë Pak muaj më parë u bë me dije se këngëtari i njohur Klajdi Musabelliu është shkarkuar nga puna në administratë. Në a
Konflikti tek BESA, Zeka mbĂ«shtet grupin qĂ« shkarkoi Bilall Kasamin Pasi humbi garĂ«n nĂ« komunĂ«n e Çairit pĂ«rballĂ« kandidatit tĂ« BDI-sĂ«, pĂ«r tĂ« cilĂ«n u fajĂ«suan edhe sabotatorĂ« tĂ« brendshĂ«m
Deklarata e fortĂ« e analistit: Çakon e shkarkoi Rama, Xhafa s’ka aq guxim Ka qenĂ« i papritur vendimi pĂ«r shkarkimin e kreut tĂ« PolicisĂ« sĂ« Shtetit, Haki Çako dhe ky vendim ka shkaktuar shumĂ« rea
Vincenzo Montella pritet të marrë drejtimin e skuadrës spanjolle Vincenzo Montella shumë shpejtë pritet të kthehet të punojë si trajner, por këtë herë në La Liga te skuadra e Sevillas
E shkarkoi Milan, por Montella nuk mbetet pa punë Vincenzo Montella mesa duket nuk do të qëndrojë shumë kohë pa punë. Ish trajneri i Milanit i cili u shkarkua nga sto
Olympiacos e shkarkoi, Hasi i hakmerret klubit grek Besnik Hasi është ende një trajner i papunë që kur u shkarkua nga Olimpiakosi në fund të shtatorit. Ai u detyrua të
Zbulohet arsyeja pse Rama shkarkoi nga puna mbështetësen e flaktë të Tahirit Pavarësisht se njihej si një militante e hershme në PS, Blerina e mbajti ketë post për 4 muaj. Ajo denoncoi se në zyr
Rama, arsyeja pse "Top Channel" shkarkoi Ballën? Pavarësisht se është një ndër televizonet më të mëdha në vend, Top Channel gjendet në një krizë të vërtetë. Pas larg
Habit eksperti: Ajazin e “shkarkoi” Fatima, luftĂ«tarja e ISIS-it Gazetari dhe eksperti i çështjeve tĂ« sigurisĂ«, Gjergj Thanasi ka rrĂ«fyer mbi shkaqet pse u shkarkua Visho Ajazi Lika.
U përfol se e shkarkoi Rama, drejtoresha e Hipotekave sqaron të vërtetën Drejtoresha e Hipotekave, Blerina Doracaj ka mohuar të jetë shkarkuar nga detyra. Gjatë pasdites mediat online publik
Kryemadhi fajĂ«son LSI-nĂ«: Duhet ta kishim rrĂ«zuar RamĂ«n kur shkarkoi Manjanin Kryetarja e LSI-sĂ« Monika kryemadhi nĂ« njĂ« lidhje tĂ« drejtpĂ«rdrejtĂ« pĂ«r emisionin ‘Opinion’ ka folur pĂ«r krimin nĂ« vend
Zbardhen emrat e 10 drejtorëve që shkarkoi Haradinaj Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në mbledhjen e sotme të Qeverisë, ka marrë vendim për shkarkimin
Rama e shkarkoi live, ikën Drejtoresha e Hipotekës në Tiranë Ditën e sotme ka dhënë dorëheqjen Drejtoresha e Hipotekës në Tiranë, Lediana Bardhi. Dorëheqjen e saj e ka aprovuar e
Flet e moshuara për të cilën Rama shkarkoi kreun e ALUIZNIT: Kam frikë... E moshuara 80-vjeçare Hana Caka iu ankua publikisht kryeministrit Edi Rama disa ditë më parë se ALUINZNI i Beratit nuk p
Demirajt nuk i del inati me Kodhelin: MĂ« shkarkoi nĂ« kulmin e karrierĂ«s Mban mbi supe dekoratĂ«n “Nderi i Kombit” si dhe 24 tĂ« tjera nĂ« ushtri e 27 nĂ« sport dhe shpesh kemi dĂ«gjuar ta thĂ«rrasin