999 rezultate për

kĂrkohen

Furtunë në policinë e Vlorës, shkarkohen e pezullohen 22 shefa e punonjës Lëvizje të mëdha kanë ndodhur në Policinë e Vlorës. Bëhet fjalë për 22 pezullime nga detyra të punonjësve të komisar
I "vunë flakën" dasmës, shkarkohen nga detyra 4 efektivët e policisë që bënë xhiron e rrjetit (VIDEO) Pamjet e disa efektivëve të policisë së shtetit që kërcenin me uniformë në një dasëm kanë bërë xhiron e rrjetit, ndërsa
Nis operacioni "fshesa" te Barcelona, të hënën shkarkohen Setien e Abidal Humbja turpëruese 2-8 ndaj Bayern Munchen ka bërë që në Barcelonë të krijohet një kaos total. Sipas "L’Equipe", të hë
''Furtunë'' në qeveri, shkarkohen bordet e drejtorëve në dy ndërmarrje Qeveria ka shkarkuar bordet e drejtorëve në Ndërmarrjen Publike Qendrore “Korporata Energjetike e Kosovës” Sh. A, në Ndë
Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore Shkarkohen nga detyra 2 shefa të komisariatit të policisë rrugore në Tiranë dhe një specialist pas një debati me shefin
Nis operacioni "fshesa" në bashkitë e marra nga PS, shkarkohen 66 punonjësit e parë Ka nisur operacioni “fshesa” në Bashkinë e Selenicës, ku kryetari i porsaemëruar në detyrë, Pëllumb Binaj, ka nënshkruar
Sërish ndryshime në qeverinë Rama, zbulohen emrat e ministrave që pritet të shkarkohen Ashtu siç e kishte premtuar, Kryeministri Rama do të rishikojë qeverinë pas 6 -mujorit të parë të vitit. Në mbledhjen
Shkarkohen nga detyra krerët e gjykatave në Tiranë dhe Shkodër Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur shkarkimin nga detyra të kreut të Gjykatës së Tiranës, Enkelejdi Hajro.
Zaev: Pas zgjedhjeve do shkarkohen disa ministra të BDI dhe LSDM Kryeministri Zoran Zaev ka paralajmëruar se pas zgjedhjeve do të ketë rikonstruim të qeverisë. Si nysafir në Tv24 Zaev k
Ngacmim seksual dhe mitmarrje, shkarkohen pesë pedagogë në Kamëz Gjashtë pedagogë të Universitetit Bujqësor të Tiranës janë shkarkuar nga detyra me urdhër të rektorit Bahri Musabelliu.
Shkarkohen gjykatësit që i ulën dënimin Dajtit? Çfarë deklaron Gjonaj Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka dalë edhe ditën e sotme në një deklaratë për mediat ku i kërkon institucionit
Shkarkohen, Ahmetaj, Gjiknuri, Bushati dhe Nikolla, kush janë ministrat e rinj Kryeministri Rama i ka dhënë një të shkundur qeverisë ditën e sotme duke njoftuar se do të shkarkohen të gjithë ministra
VETTING-U/ Shkarkohen dy krerët e Gjykatës së Beratit dhe të Korçës Është shkarkuar nga detyra kreu i Gjykatës së Korçës, Admir Belishta. Belishta nuk kaloi dot vetting-un dhe u shkarku
Shkarkohen dy drejtorë në Tetovë Janë shkarkuar dy drejtorë të institucioneve kulturore në Tetovë, ai i Shtëpisë së Kulturës, Haki Fazliu dhe i Galerisë
"Prenë lidhjet me qytetarët", kush janë 11 kryetarët e PS që shkarkohen Kryesia e Partisë Socialiste vendosi dje shkarkimin e 11 drejtuesve socialistë në disa bashki të vogla. Shkak për kë
"Zhvatje me uniformë", shkarkohen 3 inspektorë të Tatimeve Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve së fundmi ka shkarkuar nga detyra, 3 punonjës me pozitën e inspektorit të sektorit t
Aksioni në Jalë, shkarkohen nga detyra 4 inspektorë të IKMT Dallëndyshe Bici, kryetarja e IKMT ka vendosur sot shkarkimin nga detyra për inspektorët e degës IKMT Vlorë: Jurian Mina
Befason Gareth Bale, "thumbon" keq Ronaldon Ylli i Real Madridit, Gareth Bale, së fundmi i ka shokuar të gjithë me deklaratat e tij. AI ka sulmuar UEFA-n duke t
Shkarkohen 25 punonjës për korrupsion tek ALUIZNI Masat antikorrupsion që kanë ndërmarrë qeveria kanë nisur të japin rezultatet e para konkrete. 25 punonjës të admini
Shkarkohen 25 punonjës tek Shërbimet Përmbarimore Drejtori Piro Lutaj ka shkaktuar një valë shkarkimesh në Shërbimin Përmbarimor Shtetëror. Nga raportimet e para mësoh