999 rezultate për

kĂrkimin

"Ditë e trishtuar", ish-doktoresha e Chelsea i shkruan Lampard Duket se ish-doktoresha e Chelseat, Eva Carniero e ka përjetuar mjaftë rëndë shkarkimin e Frank Lampardit. Është mjaf
A ka më durim pronari? Lampard flet për shkarkimin e mundshëm nga Chelsea Chelsea u mposht nga Leicesteri 2-0. Kjo humbje mund t'i kushtojë stolin Lampardit teksa Chelsea mban vendin e 8 me 2
Demokratët, gati me akuzat për shkarkimin e Trumpit Dhoma e Përfaqësuesve e kontrolluar nga demokratët po shpejton procesin për fillimin e procedurës së shkarkimit të presi
Furtuna në Qeveri, Meta dekreton shkarkimin e Ramës si Ministër i Jashtëm Ndryshimet në qeveri janë bërë zyrtare ditëen e sotme. Presidenti Ilir Meta ka dekretuar sot shkarkimin e Edi Rama ng
Presion në 2 ndeshjet e radhës, Lampard rrezikon seriozisht shkarkimin Chelsea këtë sezon nuk po kalon në formën më të mirë në Premier League me 1 fitore në 5 takimet e fundit. Për drejtu
U shkarkua nga PSG-ja, Tuchel menjëherë gjen ekipin e ri Tomas Tuchel nuk është më një trajner i PSG-së, ndonëse ende mungon një komunikim zyrtar nga klubi francez. Gjermani
Kjo është intervista që i kushtoi Tuchel shkarkimin nga PSG Thomas Tuchel u shkarkua nga Paris Saint-Germain me shumë mundësi për shkak të një intervistë të sinqertë që u transmet
Sot protesta, Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit tregon tre kërkesat që duhet të plotësohen Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka bërë thirrje që të mblidhen të gjithë në orën 18:00 para Ministrisë së Brendshme për
Perez mendon shkarkimin e Zidane, lojtarët i dalin kundër Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez është duke konsideruar shkarkimin e trajnerit Zinedine Zidane. Tekniku f
Setien nuk e le të qetë Barçën duke e paditur: Nuk më njoftuan as për të komunikuar shkarkimin Quique Setien çon në gjyq Barcelonën. Ish-trajneri ka paditur klubin blaugrana në lidhje me kontratën. Madje Setien i ka
Soset durimi, tifozët e Interit kërkojnë shkarkimin e menjëhershëm të Contes Tifozët zikaltër kërkojnë shkarkimin e menjëhershëm të Antonio Contes teksa shkruajnë në rrjetet sociale thirrje “Conte
Challandes drejt shkarkimit? reagon kreu e FFK-s: Nuk po e mendojmë, duam rezultate Kosova ka një seri negative prej 10 ndeshjesh pa fituar, ndërsa sigurisht ajo që djeg më shumë është disfata në gjysmëfi
Humbi zgjedhjet përballë Biden, Trump bën shkarkimin e bujshëm (FOTO LAJM) Presidenti amerikan Donald Trump njoftoi të hënën se ka shkarkuar Sekretarin e Mbrojtjes, Mark Esper. Siç ka bërë të
PDK kërkon shkarkimin e dy ministrave të Hotit Partia Demokratike e Kosovës ka kërkuar shkarkimin e ministrit të Ekonomisë dhe Ambientit, Blerim Kuçi, pasi ky i fundit
Roma po mendon shkarkimin e trajnerit, një emër i madh pritet të ulet në stol Massimiliano Allegri shumë shpejtë pritet t’i rikthehet punës së trajnerit në kampionatin italian Serie A. Todochajes
VV akuzon Hotin për koncesione ndaj Serbisë, kërkon shkarkimin e tij (VIDEO) Lëvizja Vetëvendosje thotë se kryeministri Avdullah Hoti marrëveshjen finale e sheh si shumën e hapave të vazhdueshëm që
ZYRTARE/ Shkarkohet Quique Setien Barcelona ka marrë vendimin për ta shkarkuar trajnerin Quique Setien. Që nga humbja nga Bayern Munich thuhej se Barce
Abidal sot takim me Setien për ti bërë të ditur shkarkimin Eric Abidal do të jetë ai që i jep lajmin e pritur Quique Setien. Drejtori sportiv i Barcelonës, Eric Abidal, është c
Zbulohet arsyeja që i kushtoi postin zv.komandantit të Forcës Detare: Një dasmë! (VIDEO) Shfrytëzimi i detyrës dhe privilegjimi i civili si djali i një ish- ushtaraku, ka sjellë shkarkimin nga detyra e zv/ kom
Sarri nuk është i vetmi, Juventus planifikon shkarkimin e një prej drejtuesve Është vetëm fillimi i spastrimit të madh te Juventus! Pas eliminimit në Ligën e Kampionëve kundër Olympique Lyonnais (0-