999 rezultate për

kĂrkimet

Shkarkimet në Komisariatin e Librazhdit, kush janë drejtuesit e rinj Bukurosh Teqja është komanduar shefi i Komisariatt të Librazhdit, pas pezullimit nga kjo detyrë të Bedri Hasanaj. Ky
Vazhdojnë shkarkimet në kadastrën e Vlorës Vazhdon "furtuna" e shkarkimeve në Kdastrëne Vlorës, ku ditën e sotme janë shkarkuar nga detyra 4 juristë, ndërsa i ësht
Basha ngre tonet pas shkarkimet të Xhafës: Ky është vetëm fillimi Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas dorëheqjes së papritur të ministrit të Brendshëm Fatmir Xha
Shkarkimet e naftës, helmohen 6 banorë të fshatit Zharrëz 6 banorë në Zharrëz janë helmuar nga shkarkimet e depove të naftës bruto të kompanisë Albpetrol. 6 banorët i janë dr
Starova flet pas shkarkimet te Feronikeli: Ndihem i tradhtuar Ditën e sotme, u bë edhe zyrtar lajmi i shkarkimit të Sulejman Starovës nga stoli i Feronikelit në Kosovë, ndërkohë që ë
I pavendosur për shkarkimet? Rama zbulon datat kur do të ndodhin ndryshimet Pavarësisht se pritej që sot të bëheshin ndryshime në qeveri, Rama ka befasuar. Rama nuk ka bërë asnjë ndryshim të d
Rama ultimatum drejtorëve: Kujdes mos t'ju kapin shkarkimet e radhës Kryeministri Edi Rama ditëm e sotme ka qene i prerë me drejtorët rajonalë të punësimit. Rama ka deklaruar se nuk do t
Vendi në prag të përmbytjeve, KESH nis shkarkimet e kontrolluara Në një deklarate për shtyp Korporata Elektroenergjetike Shqiptare njofton se kanë nisur shkarkimet e kontrolluara në kas
E FUNDIT/ Shkarkohen nga puna 8 drejtues të Hipotekave në vend Ministrja e Drejtësisë, Erilda Gjonaj ka shkarkuar nga puna 8 drejtues të hipotekave në vend. Mësohet se shkarkimet
Basha ironizon 12 shkarkimet dhe emërimet e prefektëve nga Rama Kreu i opozitës Lulzim Basha ka ironizuar shkarkimin dhe emërimin e 12 Prefektëve te rinj nga Kryeministri Edi Rama.
Ministrja sqaron shkarkimet në burgje: Çfarë zbuluam në burgun e Peqinit E ftuar në #DritaremeRudinën, Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka sqaruar shkarkimet e drejtorëve të Burgjeve.
Shkarkimet në polici, Rama bën paralajmërimin e frikshëm Pas shkarkimeve në polici për ndërtimet në Vjosë ka reaguar Edi Rama. Me anë të një statusi në Facebook Rama shkruan
SHKARKIMET/ Tre drejtorët e burgjeve denoncojnë ministrat teknikë të Bashës U shkarkuan nga ministrat teknikë të Bashës, tre drejtorët e burgjeve, Etnor Krakulli i IEPV Fier, Fatjon Fanaj i IEVP
LSI, letër krerëve të shtetit për shkarkimet: Po abuzohet qëllimisht! (FOTO LAJM) Lëvizja Socialiste për Integrim ka reaguar në lidhje me shkarkimet në administratë. Kështu, ditën e sotme, kreu i LSI
Shkarkimet, LSI kallëzon penalisht 3 ministra dhe zv/kryeministren Pas shkarkimeve të rrufeshme të ndodhura ditën e fundit nga ministrat teknikë të Bashës, ka reaguar LSI. Në një njof
Vazhdojnë shkarkimet në Policinë e Shtetit, Çako largon kreun e Policisë Shkencore Me urdhër të drejtorit të Përgjithshëm, Haki Çako, është shkarkuar nga detyra drejtori i Laboratorit të Policisë Shkenco
Reuters: Shkarkimet e ministrave, lëvizje e dështuar e Ramës për të kënaqur opozitën Shkarkimi i katër ministrave të qeverisë ka marrë vëmendjen edhe të mediave të huaja. "Reuters” e cilëson largimin e
Shkarkimet në qeveri, Ngjela: Ka dhënë dorëheqjen Rama apo ministrat? Avokati Spartak Ngjela ka komentuar shkarkimet e fundit në qeverinë Rama. Me anë të një postimi në Facebook Ngjela a
Shkarkimet në qeveri, ja kush janë ministrat e rinj Ditën e sotme pas mbledhjes në selinë rozë mes kryeministrit Rama dhe kordinatorëve të PS, u bë me dije në mënyrë zyrtar
Shkarkimet në qeveri, ministri vjen urgjentisht nga Gjirokastra në zyrën e Ramës Shkarkimi i Tahirit duket se do të shoqërohet edhe me largime të ministrave të tjerë socialistë. Qeveria Rama si duke