999 rezultate për

kĂrkesa

Moti për nesër nuk premton shumë: Priten rrebeshe shiu e shkarkesa elektrike Sot pasdite (e hënë, dt. 12) dhe nesër (e martë, dt. 13), reshjet e shiut dhe breshëri të shoqëruara me erë dhe me shtrë
Stuhi dhe shkarkesa elektrike, si do të jetë moti sot Moti do të mbetet i paqëndrueshëm me vranësira rreshje shiu të pasuara nga stuhi dhe shkarkesa elektrike me intesitet de
Stuhia në Shqipëri, në 10 minuta 290 shkarkesa elektrike Reshje të dendura shi e erë e fortë gjatë mbrëmjes në Tiranë e në qytete të tjera të vendit. Shërbimi Meteorologjik Usht
Sinoptikanët flasin për stuhinë e frikshme: Shkarkesa të fuqishme elektrike Rrebeshet e shiut me erën e fortë dhe ulja me 10 gradë e temperaturave brenda një orë, ishte një fenomen i rrallë për Ti