999 rezultate për

kĂpucĂ

Me xhupa dhe kapuça të zinj, çfarë bën vrasësit e biznesmenit pak para krimit (VIDEO) Krahas momentit të arrestimit, policia ka publikuar edhe pamje të autorëve të dyshuar të vrasjes së biznesmenit Memli Be
Koha për tu argëtuar, ja kapuçët më qesharakë (FOTO LAJM) Teksa temperaturat janë ulur, ideale do të ishte nëse do të kishim kapuça të cilat janë me dizenjo dhe materiale të ndry