999 rezultate për

kĂmbĂn

PDIU për deklaratën e Vuçiç: Kambanë alarmi! Qeveria të ndërpresë çdo marrëveshje me Serbinë PDIU ka dënuar deklaratat e Presidentit serb, Aleksandër Vuçiç i cili paralajmëronte një konflikt si ai mes Azerbajxhani
Kambanat e Big Ben-it do të heshtin deri në 2021, ja arsyeja Big Ben do të bjerë në qetësi javën e ardhshme në Londër, teksa kryetari i Bashkisë ka vënë në rrugë nisjen e projektit
Ezani përplas BIK-un me qeverinë e Kosovës Bashkësia Islame e Kosovës ka reaguar ashpër ndaj Komisionit për Bujqësi, Pylltari, Mjedis e Planifikim Hapësinor, për s
Fëmijët që u kthyen në kambanë alarmi për vuajtjet e Aleppos (FOTO LAJM) Ditët e fundit të betejës shumëvjeçare të Aleppos po afrohen gjithnjë e më shumë. Një nga një, lagjet po merren nga r
PD voton kundër huasë 35 milionë euro nga Berzh Për herë të parë në Kuvend, Partia Demokratike ka votuar kundër një marrëveshjeje huaje 35 milionë euro ndërmjet Qeveris
“I dashur popull çek, na falni, na falni, na falni"... Nesër në Tiranë, tek “Kambana e Paqes” do të ketë një solidaritet me dy turistët çekë të vrarë në Prekal të Shkodrës.
Vrasja e adoleshentit, kambanë alarmi për të gjithë Kryeministri Edi Rama reagon ndaj ngjarjes së rëndë të nodhur sot në qytetin e Durrësit, ku një adoleshent u ekzekutua b
Thaçi i bie Kambanës së NASDAQ Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi e ka hapur sot bursën e NASDAQ-ut në New York, duke i rënë këmbanës simbolike që në
Kambanat e tragjedise shqiptare ne Maqedoni! nga Bardhyl MahmutiIntegrimi i kësaj Maqedonie në NATO dhe BE do të shndërronte popullin shqiptar n&
Kambanat e alarmit te ekstremizmit politik antishqiptar dhe fundamentalizmit ortodoks ne Maqedoni! nga Bardhyl MahmutiNë fillim të themelimit të Maqedonisë si Republikë Socialiste në kuad&e