999 rezultate për

juventusin

Moggi thumbon Interin: Kanë rrugë të gjatë për tu barazuar me Juventusin Pas derbit të Italisë, ish-drejtuesi i Juventusit, Luciano Moggi, ka "thumbuar" drejtuesi e zikaltërve për blerjen e sul
Edhe pak orë nga derbi Inter-Juve: Njihuni me disa fakte, statistika dhe parashikim në kokë Interi sot pret Juventusin në ndeshjen derbi të vlefshme për javën e shtatë në Serie A. oDerbi i Italisë është rivalitet
Brescia befason Juventusin, zhbllokon ndeshjen (VIDEO) Brescia ka befasuar Juventusin që në minutën e 4 të ndeshjes. Sulmuesi Donnarumma ka arritur të dërgojë topin në rrjet
De Ligt tregon nëse është bërë pishman që u transferua te Juventusin Qendërmbrojtësi Matthijs de Ligt, ka thënë se nuk pendohet që është transferuar në Juventus. Ish-kapiteni i Ajaxit, r
U arrestuan ultrasit, tifozët braktisin Juventusin në "Wanda Metropolitano" Tifozët e Juventusit nuk do të jenë sot të pranishëm në stadiumin 'Wanda Metropolitano" për ndeshjen ndaj Atlteico Madri
Kevin-Prince Boateng: Vëllait tim i sygjerova Juventusin Kevin-Prince Boateng ka zbuluar se ai këshilloi vëllanë dhe mbrojtësin e Bayern Munich, Jerome Boateng, të bashkohej me
Pirlo tregon skuadrën e cila mund ta ndalojë Juventusin këtë sezon në Seria A Ish-mesfushori i Interit, Milanit dhe Juventusit, Andrea Pirlo, beson se zikaltërit janë i vetmi klub, i cili mund ta nd
Mungesa e Chiellinit detyron Juventusin të rikthejë Benatia Kampionët e Italisë janë hedhur në merkato për të gjetur një mbrojtës qendre, pas dëmtimit të Giorgio Chiellinit. 35-
Sot hidhet shorti, kundërshtarët më të rrezikshëm për Messi-n dhe Ronaldon Sot në orën 18:00 në Monaco do të hidhet shorti që do të përcaktojë fazën e grupeve për sezonin e ri në Champions League
Lindin problemet e para të Sarrit me Juventusin, trajneri nuk e lë dot duhanin Maurizio Sarri mund të rikthehet në stol kundër Napolit, por e ka mërzitur klubin duke refuzuar të heqë dorë nga duhani
Conte: Ka një diferencë me Napolin dhe Juventusin por nuk vendos limite, tani nis rrugëtimi jonë Antonio Conte ka folur në konferencën e parë për shtyp para nisjes së kampionatit. Zikaltërit do të startojnë ditën e ne
Inter pranon 65 milion euro nga Napoli për Icardin, por argjentinasi pret Juventusin Websajti italian "Calciomercato", bën të të ditur se Interi ka pranuar ofertën e Napolit për Icardin e cila kap shifrën
Tifozët e Interit sulmojnë Juventusin pas ardhjes sëLukakut (VIDEO) Me mbërritjen e Lukakut në Milano gjatë mbrëmjes së djeshme tifozët e Interit i kanë kujtuar se cili duhet të jetë objek
Icardi refuzon Napolin dhe Romën, do vetëm Juventusin Mauro Icardi nuk bën më pjesë në planet e Antonio Contes dhe largimi i tij duket i pashmangshëm. Napoli dhe Roma kanë
Shkëmbimi i madh Juventus-Man United, agjenti udhëton drejt Britanisë për kontratën Manchester United dhe Juventus kanë rënë dakord për një marrëveshje shkëmbimi që përfshin Paulo Dybala dhe Romelu Lukaku
"Më erdhi keq që ike nga Reali...", Cristiano me përgjigjen e tij po tërbon Juventusin (VIDEO) Rikthimi i Cristiano Ronaldos te Reali është kryefjala e ditës së sotme. Gjatë ceremonisë për dorëzimin e çmimit të "
Icardi do vetëm Juventusin, se do bëhet përsëri baba Mauro Icardi është gati të presë pa luajtur derisa Interi të bindet ta lërë të largohet drejt Juvetnusit. Sipas revis
Ligji i ri për taksat, pse Neymar do zgjidhte Juventusin Neymar shtyn për t’i dhënë një kthesë të fortë të ardhmes së tij, por te PSG-ja vazhdojnë ta mbajnë të prangosur, si rrj
Icardi lodhet me Juventusin, Wanda Nara takim me Ancelottin Mauro Icardi ka mbyllur të gjitha marrëdhëniet me Interin dhe tashmë pret vetëm të stabilizohet në ekipin e ri. Argje
Ish-legjenda e Milanit ironizon Juventusin: Përse i duhet Icardi? Ish-legjenda e Milanit, Arrigo Sacchi ka deklaruar se nuk e kupton arsyen se pse Maurizio Sarri do ta donte në skuadër M