999 rezultate për

juventusi

Emre Can: Nuk jam i lumtur te Juventusi Emre Can ka konfirmuar se nuk është i lumtur tani te Juventusi, por beson se do të ketë një rast për të luajtur përsëri
Juventusi gati ti rinovojë kontratën yllit të skuadrës Me ndryshimin e trajnerit, roli në skuadër për futbollistin e juventusit, Juan Cuadrado, ka ndryshuar. Nga mesfushorë kr
Moggi thumbon Interin: Kanë rrugë të gjatë për tu barazuar me Juventusin Pas derbit të Italisë, ish-drejtuesi i Juventusit, Luciano Moggi, ka "thumbuar" drejtuesi e zikaltërve për blerjen e sul
Nuk fal Wanda, "kunj" Interit: Ndaj Juventusit i mungoi Icardi Wanda Nara mendon se Interit i mungoi Mauro Icardi në derbin e Italisë të dielën mbrëma, të cilin zikaltrit e humbën 2-1
Juventusi i shkakton humbjen e parë Interit dhe i merr fronin (VIDEO) Juventusi është lider i ri në Serie A. "Zonja e Vjetër" e ka mposhtur 2-1 Interin në "Giuseppe Meazza", duke ia shkak
"Heshtje" në 'San Siro', Juventusi kalon përsëri në avantazh (VIDEO) Juventusi ka arritur të kalojë përsësi në avantazh përballë Interit në 'San Siro'. Goli është shënuar nga Gonzalo Hig
Shpërthen 'San Siro', Interi barazon rezultatin përballë Juventusit (VIDEO) Interi ka arritur të barazojë rezultatin përballë Juventusit në minuten e 17'. Një penallti e fituar u kthye në gol n
Zhbllokohet super sfida, Juventusi kalon në epërsi (VIDEO) Eshtë zhbllokuar shumë shpejt sfida kreysore e kësaj jave në Seria A. Juventusi ka arritur të dëegojë topin në rrjetë
Lukaku nga minuta e parë kundër Juventusit Ish sulmuesi i Manchester United, Romelu Lukaku do të luaj sot nga fillimi në ndeshjen kundër Juventusit. Futbollisti
Edhe pak orë nga derbi Inter-Juve: Njihuni me disa fakte, statistika dhe parashikim në kokë Interi sot pret Juventusin në ndeshjen derbi të vlefshme për javën e shtatë në Serie A. oDerbi i Italisë është rivalitet
3 emra "BIG" pritën të largohen nga Juventusi në merkaton e janarit Sezoni 2019-2020 sapo ka nisur, por te Juventusi po mendojnë për merkaton e janarit. Nuk bëhet fjalë për futbollistë që
William në radarët e Juventusit Kampionët e Italisë janë duke vëzhguar me vëmendje yllin brazilian të Chelsea, William. Futbollisti i Chelsea e ka vi
Capello: Juventusi kërkoi të huazojë Messin Ish-trajneri i Juventusit, Fabio Capello, ka bërë të ditur se ai i kishte kërkuar Frank Rijkardit të Barcelonë Lionel Me
Milani ka shpenzuar më shumë se Reali, Juventusi dhe Chelsea në 9 vitet e fundit Milani është krejtësisht në krizë dhe që pas largimit të Berlusconit dhe afrimit të kompanisë misterioze kineze që e mor
I shënoi Barcelonës, Lautaro i bën presion Juventusit Talenti i Interit u bë protagonist dje në mbrëmje teksa i shënoi që në minutën e 2 Barcelonës edhe pse skuadra e tij u m
Sarri dëshiron mesfushorin e Chelsea te Juventusi N’Golo Kante mund të konsiderohet aktualisht si lojtari më i mirë te Chelsea, pas largimit të Eden Hazardit në verë te R
"Ky është Juventusi që duam" Federico Bernardeschi thotë se ky është Juventusi që të gjithë duam pas fitores 3:0 në shtëpi ndaj Bayer Leverkusenit në
Juventusi mposht lehtësisht Leverkusenin (VIDEO) Juventusi ka mposhtur Bayer Leverkusenin me rezultat 3-0 në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Ka
Juventusi dyfishon rezultatin përballë Leverkusen (VIDEO) Juventusi ka arritur të shënojë golin e dytë përballë Lverkusen duke shkuar tashmë më i sigurtë drejt 3 pikëshit të parë
Juventusi zhbllokon rezultatin përballë Leverkusen (VIDEO) Juventusi ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë gjermanëve të Lerverkusen në minutën e 17' me sulmuesin kryesor G