999 rezultate për

juventusi

Juventusi "gërrmon" për sulmues, Pirlo pëlqen Giroud Juventusi vazhdon të jetë në kërkim të një sulmuesi. Pas Scamacca, i cili mendohet për të ardhmen, bardhezinjtë po vlerë
E BUJSHME/ Tifozët e Juventusit nuk besojnë te titulli, kërkohet rikthimi i Alegrit Uebsajte të ndryshme dhe gazetarë që kanë rrjetet e tyre sociale kanë nisur të bëjnë sondazhe në orët e fundit, duke par
Juventusi propozon shkëmbimin e befasishëm, Bernardeschi – Piatek Juventusi është duke konsideruar të ofrojë Federico Bernardeschin në shkëmbim për sulmuesin e Hertha Berlinit, Krzysztof
Lista e lojtarëve të Juventusit, të ftuar për ndeshjen ndaj Napolit (FOTO LAJM) Ndeshja mes Napolit dhe Juventusit e vlefshme për Super Kupën do të luhet më 20 janar. Liga Italianë këtë sezon ka pr
Interi ndjek shembullin e Juventusit, marketingu sjell ndryshimin e stemës Bota e futbollit po drejtohet gjithnjë e më shumë drejt biznesit dhe marketingu ka dalë në plan të parë për klubet.
Puthi logon e Juventusit, Vidal shpjegon arsyen rturo Vidal u bë temë e polemikave pas fitores së Inter në Derby d’Italia. Reprezentuesi kilian kishte shkuar të përs
Juventusi u mposht pastër nga Interi, Pirlo: Ishim shumë pasivë Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, ka reaguar pas humbjes 2-0 nga Inter në kuadër të xhiros së 18-të të Serie A. Ju
Interi "zbret me këmbë në tokë" Juventusin (VIDEO) Interi i ka dhuruar sonte një leksion Juventusit duke e mposhtur 2-0 në “San Siro”, por që mund të kishte shënuar më shu
Shpërthejnë tifozët e Interit ndaj Vidal, kiliani puth stemën e Juventusit (VIDEO) Arturo Vidal u bë protagonist i një gjesti të papritur para ndeshjes, Inter-Juventus. Kiliani puthi emblemën bardh e
Pas fitores tenistike ndaj Fiorentinës, Insigne ka një mesazh për Juventusin Lorenzo Insigne është shprehur i lumtur me skuadrën e tij në fitoren 6-0 të Napolit ndaj Fiorentinës në kuadër të xhiros
Rikthime të rëndësishme, Juventusi publikon listën e të lojtarëve të ftuar ndaj Interit (FOTO LAJM) Juventus ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Interit. Juventus ka publikuar listën e lojtarëve
Paratici kërkon të transferojë te Juventusi yllin spanjoll Drejtori sportiv i Juventus, Fabio Paratici po punon për të sjellur në skuadër një transferim të lirë por që ka kualitet
Të gjithë në pritje të ndeshjes Inter-Juventus Roberto Mancini, beson se ndeshja ndërmjet Inter dhe Juventus është vendimtare për ekipin e Andrea Pirlos dhe thotë se G
Futbollisti i harruar, Ramsey më në fund ka dalë në skenë te Juventusi Aaron Ramsey u përpoq të imponohej te Juventusi pas transferimit të tij përrallor te kampioni i Italisë nga Arsenali, si
Thellohet skandali Juventus-Suarez. zbardhet dëshmia e Ministres Zbardhen detaje të tjera rreth çështjes së shumëpërfolur të testit të italishtes të Luis Suarez për të marrë pasaportën
Ronaldo kërkon rinovimin me Juventusin Cristiano Ronaldo pritet që të rinovojë kontratën deri në vitin 2023. Portugezit i skadon kontrata në vitin 2022, tek
Nuk ndodh nga viti 1939 Juve-Genoa, në Kupën e Italisë reziston një tabu 82-vjeçare Fundjava e nxehtë e Serisë A do të paraprihet nga ndeshjet e 1/8- ave të Kupës së Italisë (ky raund është me eliminim di
KUPA/ Inter, Napoli dhe Juventusi synojnë çerekfinalen Milani u bë skuadra e parë italiane që siguroi kalimin në fazën çerekfinale të Kupës së Italisë, pasi mposhti Torinon me
Arsyet pse Pirlo mund ta mposhtë Interin Është e vërtetë, ne jemi pothuajse në mes të janarit, por java e kampionatit italian, e zhvilluar në fundjavë, ishte e 1
E BUJSHME/ Ronaldon e dëshiron klubi ku u bë i njohur, ja oferta që pritet t’i bëjnë Juventusit Mançester Junajtid mendon rikthimin e bujshëm të Kristiano Ronaldos. Sipas asaj që shkruan “Don Balon”, “djajtë e kuq