999 rezultate për

juventus-bayern

Statistikat e përballjeve Bayern-Juventus Bayerni dhe Juventusi kanë zhvilluar deri tani 9 ndeshje mes tyre. Bavarezët kanë fituar 4 ndeshje, kanë barazuar 2 dhe
Precedentët e përballjeve Juventus-Bayern (FOTO LAJM) Mbrëmja e sotme rezervon emocione të veçanta për të gjithë sportdashësit, pasi përballë do të vendosen dy emra të mëdhen
Juventus-Bayern e gjykon Atkinson, ja precedentët Arbiter i ndeshjes Juventus-Bayern Munchen, e programuar per neser ne ora 20:45, do te jete anglezi Martin Atkinson, me
Short i frikshëm për Arsenalin, Juven dhe Romën Short i frikshëm në Nion për Juventusin dhe Arsenalin. Nënkampionët e Europës do të përballen me Bayernin e Mynihut, ndë
Juventus-Bayern, Lipi beson në një përmbysje Edhe pse mundësitë janë shumë të pakta, ish-tekniku i skuadrës së Juventusit Marcelo Lipi shprehet optimist për një përm